Cukrzyca – śmiało można stwierdzić, że jest to plaga naszych czasów. Wraz z nadciśnieniem oraz nowotworami jest jedną z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych w społeczeństwie.

Wyróżniamy dwa rodzaje cukrzycy, typ 1 oraz typ 2. Typ pierwszy występuje głównie u osób młodych i związany jest z całkowitym brakiem insuliny. Dlatego też schemat leczenia opiera się na podawaniu insuliny w zastrzykach.

Typ drugi z kolei, dotyczy osób starszych oraz w znacznym stopniu zależy od trybu życia, odżywiania się oraz wagi. Cukrzycę typu 2 można ograniczyć poprzez utratę wagi, lepszą dietę oraz ćwiczenia fizyczne.

Dlatego też, jednym z najważniejszych naturalnych środków, który poprawia metabolizm cukru, ułatwia schudnięcie, a później utrzymanie prawidłowej masy ciała jest cynamon.

W Markowej Aptece dostępny jest rewelacyjny produkt firmy New Chapter: „Cinnamon Force”.

Zawiera on wyciągi z korzenia cynamonu, pieczołowicie dobrane w produkt, który działa szybko, poprawiając naszą przemianę materii i obniżając poziom cukru we krwi.
Obecnie prowadzi się badania nad zastosowaniem cynamonu w leczeniu chorób, a w szczególności cukrzycy.

Naukowcy ze Szwecji przeprowadzili eksperyment, w którym jednej grupie osób podano pudding ryżowy z cynamonem, a drugiej ryż bez tej przyprawy. Okazało się, że u osób, które zjadły potrawę z cynamonem, obniżył się poziom cukru we krwi. Naukowcy podejrzewają, że cynamon spowalnia procesy trawienne, zostawiając ciału więcej czasu na rozkład węglowodanów, które podnoszą poziom cukru w krwioobiegu. Wyniki badań nie były jednak do końca wiarygodne z powodu zbyt małej liczby uczestników (tylko 14 osób brało udział w badaniu).

Serwis „New Scientist” informuje, że zaledwie pół łyżeczki cynamonu dziennie znacznie zmniejsza ilość cukru we krwi u cukrzyków.

Dlaczego cynamon, produkowany przez firmę New Chapter jest jednym z najlepszych?
Przede wszystkim dlatego, że zawiera wyciąg z trzech różnych gatunków cynamonu, jest silnie skoncentrowany, dzięki czemu tylko 2 kapsułki zawierają prawie 1800 mg cynamonu!

„Cinnamon force” posiada wyjątkową moc oraz działanie przyspieszające metabolizm. Skutkiem tych właściwości cynamonu jest przyspieszenie konwersji cukru (glukozy) w energię.

„Cinnamon Force” promuje zdrowe kontrolowanie masy ciała, wspomagając przetwarzanie glukozy i uzyskiwanie z niej natychmiastowej energii komórkowej, dzięki czemu cukier nie zostaje odłożony w tkankach organizmu w postaci tkanki tłuszczowej.
Firma New Chapter zawsze stosuje najlepsze metody uzyskiwania wyciągów z ziół i roślin. Dzięki temu uzyskujemy mieszankę ekstraktów cynamonu, niezwykle skuteczną i silną. W trakcie procesu tworzenia tych ekstraktów nie zostają utracone żadne drogocenne właściwości tej rosliny.

Ekstrakt „Cinnamon Force” działa natychmiastowo, pomagając Ci utrzymać szczupłą sylwetkę, „zgubić” nadmiar kilogramów i kontrolować poziom cukru znacznie efektywniej niż przy zastosowaniu innych środków, zawierających cynamon.

Nie zwlekaj dłużej, tylko wstąp do Markowej i zapytaj się o „Cinnamon Force” firmy New Chapter! Zapraszamy!