Kurier Plus jest polskim magazynem  redagowanym w Nowym Jorku. Dociera do największego skupiska Polaków na Wschodnim Wybrzeżu USA w pięciu stanach: New York, New Jersey, Connecticut, Pennsylvania   i Masaachusetts; “on-line” ma czytelników na całym świecie.

Grono stałych autorów w Nowym Jorku i w Polsce pisze o Ameryce i kraju; o polityce, kultrze, obyczajach, sprawach Polonii i udziela porad praktycznych.

Galeria Kuriera Plus jest jedynym z niewielu polskich miejsc w Nowym Jorku, gdzie odbywają wystawy malarskie i spotkania z ciekawymi ludźmi. Są także organizowane sympozja fachowców różnych dziedzin.

Kurier Plus jest dostępny bezpłatnie w bankach, sklepach, urzędach i w polskich kościołach. Część nakładu rozchodzi się w prenumeracie. Pismo utrzymuje się z ogłoszeń i różnych form promocji do uzgodnienia z reklamodawcami.

Redakcja

Redaktor naczelna

Zofia Doktorowicz-Kłopotowska

Stali współpracownicy:

Maria Bielski, Andrzej Józef Dąbrowski, Małgorzata Kałuża, Czesław Karkowski, Krzysztof Kłopotowski, ks. Ryszard Koper, Weronika Kwiatkowska, Jolanta Szczepkowska, Katarzyna Ziółkowska

Fotografia

Zosia Żeleska-Bobrowski

Wydawcy:

Zofia Doktorowicz-Kłopotowska, John Tapper

Kurier Plus Inc.

Adres: 176 Java Street, Brooklyn, NY 11222 Pokój numer 6

Tel: (718) 389-3018

E-mail: kurier@kurierplus.com