Dla dobrego wzrostu i optymalnego zdrowia wszystkie dzieci powinny przyjmować multiwitaminy, najlepiej dwa lub trzy razy dziennie.

Niestety, nie wszystkie zestawy multi dla dzieci zawierają wystarczającą ilość minerałów i witamin, których szukasz dla swojego dziecka. Większość składników multiwitaminy dla dzieci jest podawana jako procent normy zwanej Dzienne Zapotrzebowanie (ang. Daily Value – DV).

Większość dzieci odżywia się nieodpowiednio. Wiele godzin spędzają poza domem, bez kontroli dorosłych. Za kieszonkowe otrzymane od rodziców kupują w dużych ilościach słodycze, chipsy czy hamburgery (różnorodne Fast Food). Te przetworzone produkty nie posiadają odpowiedniej wartości odżywczej. Zazwyczaj obfitują tylko w tłuszcze nasycone lub węglowodany proste.

Prawidłowo odżywione dziecko, zdrowe fizycznie i psychicznie potrafi w szkole dać z siebie więcej, ma też większe szanse na sukces w świecie dorosłych.

Im bardziej odżywianie dziecka jest dalekie od ideału, tym bardziej wskazane jest zażywanie suplementów diety. Dajmy mu to, co najlepsze!

W Markowej Aptece Pharmacy znajdziesz wiele skutecznych i bezpiecznych produktów witaminowych dla dzieci.

Aby skutecznie dbać o zdrowie i dobrą kondycję naszych pociech polecamy szczególnie: KINDER LOVE, multiwitamina dla dzieci, firmy FLORADIX.

Przy wyborze dobrej multiwitaminy powinniśmy wziąć pod uwagę następujące cechy:

  • Zawartość witaminy C
  • Zawartość witaminy E (zalecaną dawkę).
  • Należy upewnić się, że multiwitamina, którą wybieramy, zawiera pełen zestaw witamin

B: B1, B2, niacynę, B5, B6, kwas foliowy oraz B12. (Warto wiedzieć, że preparaty w postaci żelków często nie zawierają witamin B).

Multiwitamina firmy Floradix jest to pełnowartościowy suplement witaminowy, który nie tylko spełnia wszystkie powyższe warunki, ale okazuje się, że jego skład jest znaczenie bogatszy.

Multiwitamina ta jest w postaci smacznego, owocowego płynu, wzbogacona o witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju kości oraz wchłaniania wapnia, witaminę A oraz wapń, magnez oraz fosfor.

Wszystkie składniki zatopione są w pysznej ziołowej mieszance, zupełnie naturalnej, która dodatkowo ułatwia trawienie i przyspiesza wchłanianie.

Systemy trawienne dzieci nie są w pełni rozwinięte, dlatego też ciężko jest im przyswoić składniki odżywcze, zawarte w suplementach w postaci stałej.

Kinder Love jest niezwykle smaczna i zażywanie tej witaminy jest łatwe i przyjemne. Możemy podawać ją w ulubionym soku, czy napoju naszej pociechy.

Nie zwlekaj, zatroszcz się o zdrowie i kondycję swojej pociechy!
Markowa posiada różnorodny asortyment.

Zajrzyj do Markowej Apteki,
dobierzemy witaminy najlepsze
dla Twojego dziecka. Zapraszamy!