MIley Cyrus

#
Miley Cyrus postanowiła „Tongue Tied” pokazać w trakcie mającego się wkrótce odbyć w Nowym Jorku festiwalu filmów dla widzów wyłącznie dorosłych. Zupełnie nie wiadomo dlaczego, bo osoby, które film oglądały zapewniają, że absolutnie nadaje się do pokazywania, a już szczególnie w galeriach sztuki nowoczesnej. Czarno-biały, surrealistyczny i może w nim chodzić dosłownie o wszystko.

#
Paige Laurie, spadkobierczyni fortuny zrobionej przez jej rodzinę na sklepach sieci Walmart, nie ustaje w naradzaniu się z prawnikami, którzy konstruowali jej intercyzę. Jej były mąż wystąpił właśnie o przyznanie mu alimentów. W wysokości 400. tysięcy dolarów. Miesięcznie. Bo jak wyliczył, tyle kosztuje go życie do jakiego przywykł w trakcie trwającego siedem lat małżeństwa. A przecież nie musiała go przyzwyczajać aż tak. W skład przyzwyczajeń Patricka wchodzi na przykład osobisty kucharz, trener, fryzjer. Musi też wynajmować dwa domy za w sumie 100. tysięcy no i dbać o ich umeblowanie za następne dziesięć. Jego wakacje kosztują 30. tysięcy miesięcznie, a ubrania 5… i tak dalej. Były mąż nie zapomniał też o tym, że trzeba być szczodrym i na listę wydatków wpisał 2.5 tys. na cele charytatywne. Twierdzi, że Paige płacenie alimentów nie sprawi kłopotu, bo zarabia ponad 800. tysięcy miesięcznie na samych akcjach, więc oddanie mu połowy będzie akurat, a on i tak traci, bo nie będzie brał już udziału w przyjęciach i innych atrakcjach. Alimenty, jak twierdzi, mają mu pomóc wrócić na rynek pracy, co przecież obecnie nie jest najłatwiejsze. Nawiasem mówiąc, jest oskarżony o wyprowadzenie setek tysięcy dolarów z ich wspólnego biznesu w Malibu, co zaczął robić, gdy już byli w separacji, ale jeszcze bez rozwodu. Byli małżonkowie poznali się w szkole, pobrali w trakcie sekretnej ceremonii i oczywiście spisali umowę przedślubną, żeby chronić jej majątek, ale ta sama umowa przyznaje mu też prawo do zadośćuczynienia w razie rozwodu.

#
Jennifer Aniston i jej narzeczony Justin Theroux też spisują umowę przedślubną i to ponoć przez pertraktacje prawników ich małżeństwo ciągle nie dochodzi do skutku. On owszem, zarabia 750. tys. za każdy kolejny odcinek mającego już dwa sezony serialu „The Leftovers”, ale ona zarabia miliony na każdym filmie w którym bierze udział, nie licząc reklam. W przyszłym roku Netflix ma jej wypłacić jej część za serial „Friends”- prawdopodobnie ponad 100. milionów, a kręcony był w czasie, gdy para się nawet nie znała.

#
Jennifer Lopez znów pokazuje się ze swoim – do poprzedniego tygodnia – byłym chłopakiem, tancerzem, który zdradził ją w zeszłym roku z modelką-transwestytą z którego to powodu piosenkarka w długich wywiadach obiecywała, że następnego partnera będzie wybierać bardzo ostrożnie, bo w ekspresowym tempie dojrzała do poważnych wyborów w swoim pełnym pułapek życiu uczuciowym. Najwyraźniej po fazie dojrzałości nastał czas wtórnej, dziecięcej ufności.

#
Johnny Deep wziął ślub, na wszelki wypadek dwukrotnie; we wtorek w swoim domu w Los Angeles i kilka dni później na swojej prywatnej wyspie. To prawdziwy, mały raj na Bahamach. Jedną z plaż – ma ich tam sześć – aktor nazwał imieniem swojej poprzedniej partnerki. Była nią francuska aktorka Vanessa Paradis. Wyspa ma obrośniętą palmami lagunę, a wszystkie zabudowania zaopatrzone są w baterie słoneczne. Johnny jest w swojej wyspie autentycznie zakochany, twierdzi, że to jedyne miejsce na tej planecie, gdzie czuć pulsowanie Ziemi i rytm kosmosu i można mieć wrażenie, że jest się całkowicie wolnym człowiekiem i że nieskalane piękno tego miejsca odmieniło jego myślenie. Natomiast jego ślubną małżonką została Amber Heard.

#
Elaine Burton, zwana przez znajomych Star, oficjalna narzeczona Charles’a Mansona, przywódcy bandy morderców, który odsiaduje dożywotni wyrok w więzieniu stanowym w Kalifornii i ma obecnie 80 lat, straciła cierpliwość i wygadała się znajomym ze swoich planów, powiedzmy, biznesowych. Otóż wraz z przyjacielem zamierzali, gdy tylko jej narzeczony skończy swą ziemską wędrówkę, zapakować go w szklany pojemnik, pojemnik obudować gustowną kryptą, podświetlić i pokazywać – oczywiście po wykupieniu biletów. Niestety, narzeczony, gdy przypadkowo dowiedział się o tych planach, doznał szoku i odmówił współpracy. Po pierwsze dlatego, że wierzył w swoją niezwykłą moc i był przekonany, że to on steruje Elaine, a po drugie, już dawno uznał, że jest nie tylko ponadnormatywny, ale i nieśmiertelny i jego narzeczona podtrzymywała w nim tę wiarę, więc coś zaczęło się nie zgadzać w jego przenikliwym umyśle. Ich licencja na zawarcie małżeństwa wygasa akurat w Walentynki. Żeby przejąć jego ziemską powłokę Elaine musi zostać żoną Charles’a lub być prawnie do tego przez niego upoważniona.

#
Courtney Cox wybiera się natomiast do Irlandii na ślub już postanowiony. Własny. Johnny McDaid jest bowiem Irlandczykiem, rockowym muzykiem i jej narzeczonym i może to można uznać za prawidłowo rozwiniętą, optymistyczną informację walentynkową. Świadkiem na ślubie ma być wspomniana wyżej Jennifer Aniston. Od czasu kręcenia „Przyjaciół” wszystkie grające w serialu główne role aktorki zaprzyjaźniły się i utrzymują kontakty. Panowie-niekoniecznie.