Lady Gaga

#
Lady Gaga zaręczona! Diamentowy pierścionek w kształcie serca obfotografowała i via media społeczne pokazała fanom, ale w życiu realnym go nie nosi, jak szybko wyszperali pazerni na takie drobiazgi poławiacze plotek. Jednak – zeznał jej ochroniarz – tak naprawdę ma go cały czas przy sobie, tylko panicznie się boi o swoją nową biżuterię, więc ją ukrywa i stara się zasłaniać rękawami. Jak wiadomo, złe oczy czyhają wszędzie. Dawcą pierścionka jest Taylor Kinney, który wkrótce będzie popularnym aktorem.

#
Julia Vins, osiemnastolatka z Rosji, zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie. Wielkie, zielonkawe oczy podkreślone zawsze makijażem, delikatna buzia, burza loków – oraz muskuły, których zazdroszczą jej mężczyźni. Na treningach podnosi 180 kilo. Ma zaledwie 1,65 wzrostu, obwód w talii 66 centymetrów, centymetr więcej w udzie, a jej biceps mierzy 40,5 centymetra. Ćwiczy od niedawna, nawet nie trzy lata, ale systematycznie. Pierwszy raz poszła na siłownię, bo chciała być trochę silniejsza, żeby dodać sobie odrobinę pewności. Gdy była dzieckiem wiele osób mówiło, że wygląda jak lalka, co jej się wcale nie podobało, a jako chuda nastolatka była nieśmiała i zauważyła, że ze względu na delikatną urodę jest traktowana przez mężczyzn protekcjonalnie.
– Moja dusza była duszą silnej kobiety, moje ciało temu zaprzeczało. Teraz nazywają mnie „muskularną Barbie” i bardzo mi to pasuje – mówi i dodaje, że chce być jeszcze silniejsza i tak duża, jak to tylko możliwe. Jedyny kłopot, to ubrania. Julia lubi ubierać się w dziewczęce sukienki, a z jej obecnymi wymiarami to raczej trudne, chyba się będzie musiała nauczyć szyć. Nie zgadza się też z twierdzeniem, że umięśniona kobieta traci kobiecość. Jej zdaniem takie pomysły mają wyłącznie zazdroszczący mięśni mężczyźni. Jej chłopak ćwiczy razem z nią i jest dumny z jej rezultatów.

#
Poltergeist – horror z roku 1982 w reżyserii Stevena Spielberga – został nakręcony powtórnie, tym razem w reżyserii Gil Kenan i wejdzie do kin pod koniec lipca. Jak zapowiedziano przestraszonym widzom poprzednika; pierwotną wersję uproszczono. Zredukowano bohaterów i scenariusz, ale za to zwiększono ilość ekranów przez które przenikają obce byty i wściekłe duchy. Jak twierdzą producenci, ekrany teraz są wszędzie, nie tylko w telewizorach, więc jeden, jak w klasyku, by wyglądał nie za dobrze, a zamiast reszty będzie można pooglądać nadzwyczajne efekty specjalne. W 3D.
#
Luke Ruehlman, pięciolatek z Cincinnati, OH, pamięta swoje poprzednie wcielenie, a w każdym razie tak twierdzi jego mama. Odkąd tylko zaczął mówić, bombardował rodzinę porównaniami typu: a jak byłem dziewczynką, to miałem czarne włosy, złote koła w uszach i nazywałem się Pam. W końcu jego zniecierpliwiona mama zebrała wszystkie te szczegóły, przeszukała internet i okazało się, że te i inne opisy pasują jak ulał do 30. letniej Pameli Robinson, która zginęła w czasie wielkiego pożaru hotelu w Chicago. Luke zresztą rozpoznał ją wśród kilkunastu innych fotografii czarnoskórych kobiet w tym samym wieku, które mu pokazano. Jego mama skontaktowała się też z rodziną Pameli i znaleźli więcej wspólnych cech łączących ją z Lukiem – na przykład obydwoje okazali się fanami Steve Wonder’a. Poprzednia taka historia przytrafiła się rodzinie w Teksasie – chłopiec opowiadał o katastrofie samolotu w czasie II wojny światowej, na szczęście walczył w siłach amerykańskich, więc rodzice mogli skontaktować się szybko z jego siostrą z poprzedniego wcielenia i nawet napisali o tym wszystkim całkiem dobrze się sprzedającą książkę. Jakie będą następne kroki rodziny Luka nie wiadomo, na razie udzielają wywiadów i zwiedzają Chicago oraz lokalne stacje telewizyjne. Swoją drogą, wcześniejsze doniesienia o tzw. wędrówce dusz opisywały o wiele odleglejsze – w czasie i przestrzeni – przemieszczenia. Ale najwyraźniej współczesne dusze wolą trafiać w znane miejsca, a w podróże dalekie wyruszać w bardziej konwencjonalny sposób.

#
Raymond Lo – jeden z najsłynniejszych mistrzów sztuki feng-shui – zapowiada, że księżycowy rok Drewnianej Kozy w który właśnie wszedł świat, ma sprzyjać bardziej kompromisowym rozwiązywaniem konfliktów w życiu prywatnym i w dodatku można się spodziewać poprawy na giełdach światowych. Rok na spokojną i wytężoną pracę. Natomiast uważać trzeba na drogach, może wzrosnąć ilość wypadków. Niestety, wyjątkowo wielu polityków i celebrytów ma w swoich indywidualnych horoskopach nieharmonijne połączenia z energiami kosmicznymi, które będą emanować przez najbliższe 12 miesięcy, mogą się więc spodziewać tzw.”ciekawego roku”- co oznacza zawirowania i życie jak na huśtawce, zarówno zawodowe, jak i prywatne. Osoby te, to między innymi; Mick Jagger, Keith Richards, Mel Gibson, Nicole Kidman, Rupert Murdoch, John Kerry, prezydent Barack Obama i Larry Page, współwłaściciel firmy Google. Natomiast Arnold Schwarzenegger, Julia Roberts, Madonna, Bill Clinton, Donald Trump, Angela Merkel i David Cameron – powinni bardziej niż zwykle dbać o zdrowie, wypadki, zdradliwych przyjaciół i znikające z ich kont pieniądze. Mistrz się trochę obawia, że tak duża ilość celebrytów poddana nie do końca sprzyjającym energiom może mieć wpływ na wydarzenia na świecie.
m