Bóle kostno-stawowe są zjawiskiem powszechnie występującym, dotyczą ponad 30 procent populacji. Stanowią najczęstszą przyczynę zgłaszania się chorych do lekarzy.

Choroby zaliczane do uogólnionych schorzeń tkanki łącznej, w tym przewlekłe zapalenia stawów, kolagenozy i zapalenia naczyń są już znacznie rzadsze i dotyczą co najwyżej 1-2% populacji ogólnej. Na najszerzej pojęty „reumatyzm” chorują wszyscy: młodzi i starzy, za to na choroby reumatoidalne, kolagenozy, a więc schorzenia z kręgu przewlekłych zapaleń (układowych) tkanki łącznej, zwykle zapadają ludzie stosunkowo młodzi albo w średnim wieku.

Któż z nas nie doświadczył problemówze stawami?

Ból, sztywność stawów, obrzęk, trudności z chodzeniem. Objawy te szczególnie się nasilają po 40 roku życia, związane są z procesem starzenia, nadwagą, cukrzycą oraz wieloma innymi czynnikami towarzyszącymi.

Prawda jest taka, że ból może skutecznie utrudnić nasze codzienne funkcjonowanie, czyniąc nas bezradnymi.

Na rynku farmaceutycznym dostępnych jest wiele środków, które działają przeciwbólowo, czy regenerująco. Trudno jest nam wybrać, znaleźć coś skutecznego i odpowiedniego.

Kolejny produkt, o którym chcemy państwa poinformować, jest niezwykle skuteczny i całkowicie bezpieczny. Mogą państwo go stosować, bez strachu o skutki uboczne. Opisywany produkt to krem „Uyan Omo”.

Jaka jest tajemnica zdrowych stawów? Czy dobra kondycja naszego układu ruchu zależy od odpowiedniej diety, suplementów jakie zażywamy, a może od odpowiedniego stylu życia?

Prawda jest taka, że choroby stawów są dolegliwością, na która wpływa wiele czynników, zarówno środowiskowych (dieta, styl życia, suplementy), jak i genetycznych (choroby, występujące w rodzinie).

Każdy z nas, jednak, jest w stanie opóźnić postęp choroby lub całkowicie jej zapobiec.

Jedną z metod leczenia chorób zapalnych stawów są leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak ibuprofen. Stosowanie tych środków wiąże się jednak z wieloma skutkami ubocznymi, dlatego tez warto sięgnąć po środek, który jest niezwykle skuteczny, ale również naturalny i całkowicie bezpieczny.

W składzie „Uyan Nomo” znajdziemy między innymi chorndroitinę, papainę oraz kompleks olejów, które zastosowane razem stanowią silny środek przeciwzapalny, który dodatkowo wpływa na odnowę chrząstki stawowej.

Siarczan chondroityny jest długim łańcuchem cukrów znajdujących się naturalnie w niektórych produktach spożywczych (w małych ilościach) i w ciele człowieka. Jako główny składnik substancji międzykomórkowej chrząstki wspomaga tkankę łączną, dzięki czemu organizm ludzki jest bardziej odporny na kontuzje. Chrząstka chroni kości przed przemieszczaniem się względem siebie i wspomaga redukcję tarcia.

Specjalnie opracowana formuła, która znajduje się w opisywanym produkcie, jest trwała, dzięki czemu utrzymuje się dłużej w organizmie oraz jej działanie jest bardzo efektywne. Dodatkowo, suplement ten jest dostępny w postaci kremu, dzięki czemu codzienna dbałość o zdrowie jest jeszcze łatwiejsza!

Jeśli Twoje życie codzienne jest zdominowane przez ból, sztywność stawów, jeśli ciężko jest Ci normalnie funkcjonować, szukasz środka, który pomógłby Ci w walce z tymi dolegliwościami, nie zwlekaj dłużej.

„Markowa Apteka Pharmacy” znalazła doskonałe rozwiązanie dla Ciebie oraz wszystkich tych, którym sen z powiek spędza ból i sztywność stawów.

Zajrzyj do naszej apteki i zacznij dbać o zdrowie już teraz!

Marek Wójcicki