Mówi się, że mamy tyle lat, na ile się czujemy… Dodatkowo, nasz stan emocjonalny i duchowy pełni ogromną rolę w naszym codziennym życiu. Jedną z najważniejszych cech każdego człowieka jest zdolność myślenia, rozwoju, pogłębiania wiedzy oraz realizacji skomplikowanych zadań.

Wraz z wiekiem pamięć oraz zdolność koncentracji ulegają znacznemu pogorszeniu, jest nam coraz ciężej wykonywać czynności, które jeszcze kilka lat temu nie sprawiały nam żadnych trudności.

Warto również zauważyć, że osoby młode także mogą zmagać się z problemami z pamięcią, czy koncentracją. W dzisiejszych czasach, każdy z nas mierzy się z bardzo dużą ilością obowiązków, do tego stres jest właściwie wszechobecny.

Wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na procesy myślenia i ogólną aktywność układu nerwowego.
Istnieje wiele sposobów na usprawnienie pracy mózgu, są to między innymi odpowiednia dieta, walka z negatywnymi nawykami, takimi jak palenie papierosów, czy picie alkoholu.

Nie należy jednak zapominać, że dzięki pewnym suplementom możemy w znacznym stopniu poprawić zdolność koncentracji oraz utrwalić procesy pamięciowe.

Suplementy na pamięć, wskazania:
– problemy z uczeniem się na pamięć
– kłopoty z zapamiętywaniem krótkich informacji (np. podanego adresu)
– wzmożona nauka (np. przed zbliżającym się egzaminem)
– problemy z pamięcią krótkotrwałą

Preparat na pamięć najlepiej działa wtedy, kiedy połączony jest z bogatą i urozmaiconą dietą.

Suplementy na koncentrację, wskazania:
– brak możliwości skupienia na nawet prostych czynnościach
– uczucie „bujania w obłokach”
– problemy z wypowiedzią (gubienie wątków)
– problemy z uczeniem się

Jednym z takich suplementów jest „Memory Protect”. Dzięki unikalnemu składowi poprawia pamięć i wyostrza koncentracje. Na uwagę zasługują szczególnie:

Kolostrynina
Kolostrynina to kompleks białek, który został odkryty przez naukowców z Wrocławia, teraz pozyskiwana jest z siary krowiej, na początku z owczej.

Siara pojawia się u samic wszystkich ssaków tuż po porodzie i jest naturalną szczepionką. Zawiera dużo przeciwciał, które wzmacniają system odpornościowy noworodka. Najwięcej jest ich w pierwszych godzinach po porodzie. W mleku matki takich przeciwciał jest już niewiele.

Obniża ona częstotliwość samoistnych i indukowanych mutacji DNA komórek, które są wpisane w proces starzenia organizmu. W chorobie Alzheimera spowalnia degeneracji komórek nerwowych mózgu i odkładania się w nich nieprawidłowego białka – beta-amyloidu.

Preparaty z siary bydlęcej bogate w kolostryninę wykazały potencjalną skuteczność w walce z szeregiem chorób, w tym z chorobami neurodegeneracyjnymi, zakażeniami wirusowymi i chorobami charakteryzującymi się zbyt gwałtowną reakcją systemu immunologicznego, takimi jak alergie, astma, czy choroby autoimmunologiczne.
Niektóre niedawno przeprowadzone badania wskazują na potencjalną skuteczność w zwalczaniu otyłości. Zupełnie dobrze udokumentowano potencjał kolostryniny jako środka poprawiającego sprawność umysłu.

Nie daj się mijającemu czasowi i zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Z „Memory Protect” nawet najbardziej skomplikowane zadanie okaże się łatwe i przyjemne! Zapraszamy!

Marek Wójcicki