Ogrom spraw do załatwienia, pośpiech i zbyt mało czasu, by wszystkiemu sprostać, sprawia, że coraz więcej ludzi odczuwa negatywne i dokuczliwe skutki stresu.

Niestety to się nie zmieni, ponieważ tempo życia wzrasta coraz bardziej. Problemy pojawiają się, gdy reakcje stresowe trwają przez dłuższy czas.

Wielu z nas dostrzega wtedy coraz większe trudności z trawieniem pokarmów, częste bóle brzucha, nudności oraz wzdęcia. Ma to związek z tzw. Zespołem zaburzeń trawienia.

Zespołem zaburzeń trawienia określa się zespół objawów chorobowych wynikających z niedostatecznego trawienia składników pokarmowych, który w potocznym języku nazywa się niestrawnością lub dyspepsją. Zaburzenia trawienia są spowodowane dysfunkcją i chorobami narządów trawiennych oraz zmianami ilościowymi i jakościowymi wydzielanych przez nie soków trawiennych.

Najczęstszą przyczyną zaburzeń trawienia i związanych z tym objawów niestrawności jest przejadanie się tłuszczami zwierzęcymi, białkiem zwierzęcym, cebulą, czekoladą, pikantnymi tłustymi daniami kuchni meksykańskiej czy włoskiej itp. Największym dla nas problemem jest to, że nie potrafimy odłożyć łyżki, czy widelca, w odpowiednim momencie, dogadzając dalej swemu podniebieniu.

Dlatego też warto jest wiedzieć, że w istnieją produkty, które dzięki zawartości doskonale dobranych enzymów, w znacznym stopniu redukują nieprzyjemne objawy.

W Markowej Aptece dostępna jest cała gama produktów firmy ORTHO MOLECULAR, która pomoże Państwu pokonać dolegliwości trawienne.

„DIGESTZYME V” stanowi niezastąpioną pomoc dla wszystkich tych, którzy zmagają się z nietolerancją pokarmów lub ich składników, takich jak: laktoza, gluten, kazeina czy fenol. Objawy nietolerancji mogą dotyczyć układu pokarmowego, oddechowego oraz skóry. Najczęściej występujące objawy to mdłości, zaparcia, wzdęcia, biegunka, wysypka czy też kaszel, nadprodukcja śluzu i utrudnione oddychanie.

Produkt „DIGESTZYME -V” dostarcza nam komplet NIEZBĘDNYCH enzymów. Dzięki temu możemy wreszcie swobodnie jeść to, na co mamy ochotę. W składzie produktu znajdziemy między innymi: amylazę, trawiącą cukry; lipazę – rozkładającą tłuszcze; proteazę – proteiny (białka) oraz celulozę, trawiąca włókna roślinne.

Produkt okaże się tez niezbędny dla pacjentów zmagających się z nietolerancją laktozy (cukier występujący m.in. w mleku). Brak lub niedostateczna ilość enzymu, trawiącego laktozę (laktazy), powoduje, że cukier ten nie odkłada się w jelitach, staje się pożywką dla bakterii i przyczynia się do takich objawów jak biegunka, czy wzdęcia. Dzięki temu produktowi, bogatemu w laktazę, nietolerancja laktozy staje się mniej uciążliwa. „Spectrazyme” zawiera naturalna formę laktozy.

Jeśli jesteś jedną z osób, zmagających się z nietolerancją pokarmów i pragniesz wreszcie pokonać tę dolegliwość i cieszyć się na powrót życiem, sięgnij po „Spectrazyme”.

Specyfik ten zachowuje się niczym cement, wypełniający szczeliny w jezdni. Uzupełnia to, czego nam brakuje, czego nie produkuje nasz organizm, uniemożliwiając tym samym zjedzenie posiłku bez nieprzyjemnych dolegliwości.

Pamiętaj, że wiele osób cierpi na dolegliwości żołądkowo –jelitowe, podobne do twoich.

Nie zwlekaj, więc, nie zastanawiaj się długo, tylko zajrzyj do Markowa Apteka Pharmacy i zapytaj o produkt, który pokona Twoje dolegliwości.
Zapraszamy!