Piękne włosy, zadbane paznokcie, zdrowa skóra, mniej zmarszczek, zdrowe i mocne kości i stawy…

To brzmi niewiarygodnie w czasach, gdy jedzenie jest modyfikowane genetycznie, powietrze zanieczyszczone, a nam brakuje czasu w ciągu dnia na zjedzenie pełnowartościowego posiłku.

Z pomocą przychodzi nam firma Natural Factors, prezentując produkt BioSil.

Wygląd zewnętrzny, w wielu przypadkach odzwierciedla stan naszego zdrowia. Sposobem na zdrowy wygląd jest zdrowy tryb życia – kuracja prosta, a zarazem bardzo skuteczna.

Gdy w tym, co jesz, jest za mało mikro- i makroelementów, od razu odbija się to na twoim wyglądzie. Cera staje się ziemista, włosy zaczynają wypadać, paznokcie łamią się.

W tej sytuacji trzeba natychmiast zacząć działać!

Co możemy zrobić?
Po pierwsze, skomponować odpowiednią dietę. Należy zadbać o to, żeby nie brakowało nam witamin i minerałów. Mówiąc krótko, należy wziąć pod lupę swój jadłospis.

Jeśli problem z wypadającymi, słabymi, suchymi i łamiącymi się włosami utrzymuje się niezależnie od diety, jeśli borykamy się z problemami skórnymi i łamiącymi się, słabymi paznokciami, mimo zmian dietetycznych, warto sięgnąć po suplementy, które wspomogą nasz organizm.

Lśniące włosy, promienną i jędrną skórę oraz twarde paznokcie zawdzięczamy odpowiedniej dawce witamin i minerałów.

Jeśli w organizmie brakuje któregoś z nich – włosy – zaczynają wypadać, paznokcie łamać się, a cera szarzeje.
Kondycja skóry, włosów i paznokci jest zależną od trzech białek: kolagenu, keratyny oraz elastyny.
Keratyna, zapewnia włosom odpowiednią grubość, formę, silę oraz elastyczność.

Kolagen, wypełnia zmarszczki, likwidując je oraz zapobiegając ich powstawaniu. Dodatkowo, kolagen jest niezbędny do utrzymania silnych i zdrowych kości i stawów. Elastyna natomiast zapewnia skórze odpowiednią rozciągliwość i odporność na zmiany strukturalne.

Wraz z wiekiem ilość tych białek w organiźmie drastycznie maleje, dlatego tak ważna jest suplementacja.
BioSil Hair Skin Nails, zawierający krzem oraz cholinę (ch-OSA) – skuteczność jest dowiedziona klinicznie – to produkt, którego celem jest zwiększenie poziomu tych odżywczych białek do poziomu, występującego u ludzi młodych, pomiędzy 20 a 30 rokiem życia.

Prawda jest taka, że naukowcy poszukiwali od lat środka, który byłby w stanie regenerować kolagen występujący w naszych tkankach. Dopiero producentowi BioSil wreszcie się to udało. Przełomowe odkrycie jakim jest współdziałanie choliny i krzemu może zmienić nasze podejście do „walki z wiekiem”. Dzięki temu produktowi, możemy nie tylko cofnąć zmiany, zadbać o paznokcie i włosy, ale możemy również zapewnić zdrowy i piękny wygląd na długie lata.
Kolagen, elastyna oraz keratyna. Dzięki temu produktowi wreszcie możemy zwiększyć zasoby naszego naturalnego magazynu białkowego, które z roku na rok są coraz mniejsze.

BioSil to kompleksowa ochrona i pielęgnacja.

Grube, mocne, gęste i lśniące włosy. Zadbane i mocne paznokcie. Gładka, rozjaśniona skora, bez zmarszczek – jeśli na tym nam zależy, to porządany efekt pomoże nam uzyskać BioSil – pytajcie o ten produkt w Markowej Aptece.
Zapraszamy!