Lato zbliża się wielkimi krokami. Póki co możemy czerpać radość z wiosennego słońca, wyższych temperatur oraz przyjemnej aury.

Prawdą jednak jest, że nadchodzące upały mogą być również bezpośrednią przyczyną wystąpienia pewnych dolegliwości, które mogą znacznie utrudnić nasze życie codzienne.

Objawy, o których mowa w tym przypadku, to spuchnięte, obolałe, zaczerwienione nogi oraz niemiłe uczucie „ciężkości”, które pojawia się szczególnie po długim dniu spędzonym w pracy.

Jak możemy temu zaradzić? Jakie są sposoby na poprawienie krążenia w kończynach dolnych i pozbycie się tego problemu raz na zawsze?

Jedną z doskonałych opcji jaki mamy jest produkt firmy FUTUREBIOTICS „VeinFactors”.

Jak to się dzieje, że tak wiele osób ma problemy z nogami? Jaki jest mechanizm całego procesu? To są tylko niektóre z pytań, pojawiające się w głowie pacjenta, który nagle zaczyna zauważać, że coś niedobrego dzieje się z jego organizmem.

W miarę upływu czasu obniża się wydolność układu żylnego, który jest odpowiedzialny za prawidłowy, niezakłócony przepływ krwi w obrębie nóg.

Zdolność żył do rozprowadzania krwi po organizmie znacznie się zmniejsza, czego skutkiem jest znaczne poszerzenie się światła żył oraz zmniejszenie elastyczności ich ścian. W zdrowym organizmie żyły posiadają zastawki, które zapobiegają cofaniu się krwi (gdy jest ona niejako „wypychana” z dolnych partii ciała w stronę serca).

Niestety, w przypadku niewydolności żył kończyn dolnych, postępujący proces chorobowy przyczynia się do znacznego osłabienia zastawek, które nie są w stanie zahamować i zapobiec cofaniu się krwi, która zamiast trafić do serca, kumuluje się w żyłach nóg, powodując obrzęk i tkliwość.

Dodatkowymi czynnikami, które mogą sprzyjać pojawieniu się podobnych problemów są:

  • Występowanie tego schorzenia w rodzinie,
  • Otyłość,
  • Leki,
  • Hormony,
  • Przedłużone unieruchomienie oraz różnego rodzaju urazy.

Żeby zapobiegać oraz leczyć choroby żylne kończyn dolnych należy zadbać o prawidłową dietę, regularne ćwiczenia oraz dodatkowe środki, takie jak leki i suplementy.

Dlatego też tak ważne jest zapoznanie się z produktem „VeinFactors”.

Jest to doskonale opracowana formuła, która ma za zadanie wspierać i poprawiać wydolność żył. Środek ten zawiera cztery podstawowe składniki, które razem tworzą mieszankę o niezwykle wysokim potencjale oraz dużej skuteczności.

Są to:
1) DIOSMINA oraz HESPERYDYNA – naturalnie występujące flawonoidy, które można znaleźć w skórkach owoców cytrusowych. Szeroko stosowane w Europie, gdzie ich działanie było już wielokrotnie testowane oraz skuteczność została potwierdzona klinicznie. Diosmina poprawia przepływ krwi w żyłach oraz zwiększa napięcie i elastyczność ich ścian. Cząsteczki diosminy w tym konkretnym produkcie zostały dodatkowo zmniejszone, dzięki czemu jest ona łatwo przyswajalna.
2) VENOCYNA – to ekstrakt z nasion kasztanowca, który zmniejsza obrzęk nóg, przyczyniając się do ich lepszej sprawności oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych.
3) ROZPUSZCZALNY W WODZIE EKSTRAKT OWOCÓW CYTRUSOWYCH – zawiera 9 różnych bioflawonoidów, które są bogatym źródłem antyoksydantów. Poprawia to przepływ krwi żylnej, elastyczność oraz napięcie ścian, dodatkowo działając protekcyjnie (ochronnie).
4) CZYNNIK ŻYLNY – jest to czwarty składnik tego produktu, który jest jedyny i niepowtarzalny, ponieważ opracowany przez naukowców, pracujących w kompanii FUTURE BIOTICS. Jego źródłem są ekstrakty roślinne, które połączone w dokładny i skrupulatny sposób stanowią integralną część „VeinFactors”. Podstawową rolą tego czynnika jest zwiększenie biodostępności oraz wchłanialności wszystkich składników. Jest on całkowicie UNIKALNY i nie występuje w produktach innych kompanii.

„VeinFactors” czerpie inspirację z natury. Jest to doskonałe źródło skutecznych składników. Stosowanie tego produktu zapewni nam sprawność o jakiej wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć.

Koniec z opuchniętymi, zaczerwienionymi oraz bolesnymi nogami. Dzięki trzem kapsułkom dziennie możemy całkowicie odwrócić szkodliwe skutki upływającego czasu, poprzez wzmocnienie żył oraz zwiększenie ich wydajności i elastyczności.