Wraz z wiekiem pojawia się wiele schorzeń układu ruchu. Nasze stawy, kości oraz mięśnie nie są już tak sprawne i wytrzymałe, tracą na twardości, elastyczności oraz ruchomości.

Wielu z nas cierpi na choroby zwyrodnieniowe stawów czy osteoporozę.

Po 50 roku życia znacznie wzrasta ryzyko osteoporozy. Kobiety są bardziej narażone na wystąpienie tego schorzenia, ponieważ menopauza przyczynia się do obniżonego poziomu estrogenu, który stanowi niejako ochronę układu kostnego. Mimo, że menopauza panów nie dotyczy, osteoporoza pojawia się również o pacjentów płci męskiej.

Niezwykle ważnym jest zadbanie o stan układu kostnego zarówno przed wystąpieniem choroby, jak i w jej trakcie, w celu zmniejszenia ryzyka patologicznych złamań i ich komplikacji.

Jednym ze sposobów na walkę ze zmianami zwyrodnieniowymi jest odpowiednia dieta. Pamiętajmy, że zbalansowana dieta, odpowiednia ilość składników mineralnych oraz witamin są niezwykle ważne.

Dodatkowo, ruch oraz wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna, w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko osteoporozy.

Trzecią metodą na walkę z upływającym czasem i jego negatywnymi skutkami są leki i suplementy.

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest zadbać o prawidłową ilość składników mineralnych w pożywieniu. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować Państwu suplement, który w znacznym stopniu pomoże Państwu odbudować układ kostny.

Suplement ten to produkt jednej z najbardziej poważanych firm na rynku farmaceutycznym: Life Extension. Dzięki temu, że firma ta dba o wysoką jakość produktów oraz prowadzi wiele badań klinicznych przed wypuszczeniem produktu na rynek, możemy być pewni, że otrzymujemy suplement o najwyższej jakości i skuteczności.

„Bone Builder” to niejako budowniczy, który cegiełka po cegiełce „składa” nasz układ kostny w całość.

Pamiętajmy, że kości zbudowane są ze związków mineralnych takich jak: wapń, magnez, fosfor oraz witaminy D. Struktura kostna oparta jest na ruszcie, który nosi nazwę: hydroksyapatyt.

Hydroksyapatyt wraz z kolagenem tworzy szkielet, natomiast substancjami wypełniającymi są witamina D, wapń, fosfor oraz magnez.

Produkt „Body Builder” jest JEDYNYM na rynku, który dostarcza nam WSZYSTKICH tych składników. Nie jest to tylko źródło minerałów, ale również „szkieletu”, który tworzy kość.

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego, nie są wytwarzane syntetycznie, dlatego też ich wchłanianie jest niezwykle szybkie, łatwe i efektywne. Dzięki temu, że związki te dostarczane są w tym samym czasie, współgrają ze sobą i odbudowują kościec.

Większość pożądanych zmian zachodzi w ciągu pierwszych kilku tygodni i dzięki unikalnej formule produktu, żadne z nich się nie cofają. Badania kliniczne potwierdziły, że po około 4-6 tygodniach stosowania ubytki kostne zostały zredukowane nawet o 20%. Jest to niezwykle ważne, gdyż żaden z dostępnych produktów nie był w stanie osiągnąć tego celu.

Jeśli chcemy mieć zdrowe kości oraz naprawdę o nie zadbać, musimy dostarczyć naszemu organizmowi zarówno „rusztowanie” – kolagen i hydroksyapatyt, jak i wypełniacze: minerały i witaminy.

Nasze zdrowie jest najważniejsze i niezależnie od wieku, mamy prawo czuć się rewelacyjnie!
Zajrzyj do Markowej Apteki i koniecznie spytaj się o „Bone Builder, który odbuduje Twoje kości!

Zapraszamy!