„White Egret” – „Hyaluronic Acid”

„White Egret” – „Hyaluronic Acid”

Każdy z nas obawia się przemijającego czasu. Dzień po dniu zastanawiamy się, co możemy zrobić, żeby zapobiegać efektom starzenia.

Niepokoją nas zarówno te, które dotyczą naszego wyglądu zewnętrznego, jak i te, które zmieniają nasz organizm od wewnątrz. Na rynku farmaceutycznym dostępnych jest bardzo wiele produktów, które poprzez swoje działanie przeciwutleniające (antyoksydacyjne) są w stanie opóźnić proces starzenia. Jest jednak coś, co może nam w znacznym stopniu pomóc i opóźnić efekty starzenia.

Są to produkty firmy „White Egret” – „Hyaluronic Acid”.

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości” z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany także w medycynie w celu leczeniu wielu chorób, m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu.

Kwas hialuronowy występuje w całym organizmie człowieka, jednak najwięcej, bo aż 56 proc., znajduje się go w naszej skórze. Jest on bardzo ważnym fizjologicznym składnikiem, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie protein strukturalnych – kolagenu i elastyny, oraz nadawanie skórze elastyczności i sprężystości. Unikalną własnością kwasu hialuronowego jest zdolność wiązania cząsteczek wody – może związać aż 4 tys. razy więcej wody, niż sam waży, dzięki temu odgrywa zasadniczą rolę w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy pełni również ważną funkcję w procesie gojenia ran. Wypełnia przestrzenie między komórkami skóry, przez co zachowuje ona swą objętość oraz prawidłową elastyczność.

W miarę upływu czasu nasz organizm wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego – około 40. roku życia następuje nawet 50-procentowe zmniejszenie produkcji tego składnika. Ponieważ kwas hialuronowy odgrywa główną rolę w utrzymaniu odpowiedniego napięcia skóry, ubytek jego ilości jest jedną z bezpośrednich przyczyn pojawiania się zmarszczek. Kwas hialuronowy, z uwagi na liczne doskonałe właściwości, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych substancji stosowanych w kosmetykach przeciwzmarszczkowych. Stosuje się go przede wszystkim dlatego, że skutecznie nawilża skórę, a także wzmacnia jej właściwości ochronne. Niestety, cząsteczka kwasu hialuronowego jest zbyt duża żeby swobodnie wniknąć do skóry, dlatego też nie wszystkie kosmetyki zawierające ten składnik są skuteczne.

Firma „White Egret” opracowała wyjątkową formułę, która umożliwia wniknięcie cząsteczki kwasu hialuronowego głęboko w struktury skóry.

Skóra staje się gładka, nawilżona i sprężysta już po kilku tygodniach stosowania, a co najważniejsze, do osiągniecia tego efektu potrzeba jedynie niewielkiej ilości specyfiku.

Krem ten nawilża skórę, wygładza powierzchnię naskórka oraz go uelastycznia.

Zapobiega utracie gęstości skóry – kwas hialuronowy zwiększa objętość tkanek, dzięki czemu spowalnia proces wiotczenia skóry i utraty jej konturów.

Chroni cerę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych – promieniowanie UV, skażenie środowiska czy dym papierosowy uważane są obecnie za główne przyczyny starzenia się skóry.

Każdy z nas chce jak najdłużej wyglądać młodo. Każdy z nas chce mieć delikatną i nawilżoną skórę. Jest to cel trudny do osiągniecia ze względu na brak czasu, zanieczyszczenie środowiska oraz wadliwą dietę.

Dzięki firmie „White Regret”, możesz mieć piękną, dobrze odżywioną skórę, dlatego nie zwlekaj, tylko wstąp do Markowej i zapytaj się o to niezwykle serum z kwasem hialuronowym! Zapraszamy!