Starzenie się to naturalny proces, przed którym nie ma ucieczki. Można jednak kontrolować jego przebieg, a nawet opóźnić tak, żeby w wieku 50 lat nie wyglądać na 20 lat więcej.

 

W czasie całego życia na nasz materiał genetyczny działa wiele niekorzystnych czynników, które powodują zmiany w jego strukturze, prowadzące do przedwczesnego starzenia. Należą do nich zanieczyszczenia środowiska, palenie tytoniu, źle zbilansowana dieta, toksyny w żywności itd.

 
Dodatkowo częste i przewlekłe stany zapalne wywołują kaskadę procesów, które prowadzą do szybszego starzenia się. Powstają wolne rodniki, które są jednym z głównych winowajców tego procesu.

 
Jednak w znacznym stopniu człowiek może walczyć z tymi wszystkimi czynnikami, prowadząc prozdrowotny styl życia, którego najważniejszymi elementami jest aktywność fizyczna oraz odpowiednie żywienie.

 
Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz kontrola stresu mogą w znacznym stopniu opóźnić proces starzenia się…
Czy jest jednak produkt, którego skuteczność została naukowo udowodniona?
Tak! Seria produktów firmy „Clinical Therapeutics”, to zupełna innowacja, oparta na tzw. czynniku NT. Czynnik NT jest od wielu lat poddawany badaniom klinicznym, dzięki którym odkryto, że jest to jeden z podstawowych elementów naszej przeciwstarzeniowej układanki!

 
Drodzy Państwo, wchodzimy w nowy, 2016 rok. Każdy z nas nie tylko będzie o rok starszy, ale również bogatszy w doświadczenia i emocje. Czas upływa nieubłaganie, proces starzenia jest niezwykle szybko postępującym procesem, bardzo trudnym do zahamowania.

 
Dlatego koniecznie przyjrzyjcie się czynnikowi NT, dzięki któremu walka ze starzeniem się stała się możliwa.
Czym jest czynnik NT? Czynnik NT to unikalna formuła fosfolipidów, które są niezwykle ważnym rodzajem tłuszczów, stanowiącym kluczowy budulec błon komórkowych. Membrany te nie tylko chronią każdą komórkę przed szkodliwym wpływem świata zewnętrznego, ale także posiadają receptory, które umożliwiają komunikację z resztą organizmu. Dzięki temu wszystkie komórki ciała mogą pełnić ważne, życiowe funkcje w sposób skoordynowany.
Uszkodzenie błon komórkowych zaburza procesy życiowe komórek i całego organizmu, co prowadzi do spadku energii i przedwczesnego starzenia się.

 
Jednym z najważniejszym i najgroźniejszych czynników uszkadzających komórki są wolne rodniki. Związki te są wytwarzane w procesach oksydacji, a ich zwiększona liczba pojawia się pod wpływem zanieczyszczeń środowiska, przetworzonej żywności, czy stresu. Przeciwutleniacze neutralizują wolne rodniki, ale nie mogą naprawić szkód, które już zaistniały. Dzięki unikalnej formule, czynnik NT nie tylko jest w stanie zneutralizować wolne rodniki, ale przede wszystkim, naprawić szkody przez nie wyrządzone. Czynnik NT jest niezbędny w procesie naprawy uszkodzonych błon komórkowych.
Dzięki temu czynnikowi, odzyskujemy energię oraz przede wszystkim, jesteśmy w stanie cofnąć skutki procesu starzenia się o ponad 40 procent.

 
Drodzy Przyjaciele Markowej Apteki!
Nie dajmy się procesowi starzenia!
W tych wyjątkowych dniach początku roku chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Dzięki Wam udało nam się osiągnąć wspaniały cel, a mianowicie, zjednoczyć polską rodzinę w Ameryce. Drzwi naszej apteki są dla Was i Waszych rodzin zawsze szeroko otwarte!
Zapraszamy.