Mówi się, że mamy tyle lat, na ile się czujemy…

 
Dodatkowo, nasz stan emocjonalny i duchowy pełni ogromną rolę w naszym codziennym życiu. Jedną z najważniejszych cech każdego człowieka jest zdolność myślenia, rozwoju, pogłębiania wiedzy oraz realizacji skomplikowanych zadań.
Wraz z wiekiem pamięć oraz zdolność koncentracji ulegają znacznemu pogorszeniu, jest nam coraz ciężej wykonywać czynności, które jeszcze kilka lat temu nie sprawiały nam żadnych trudności.

 
Warto również zauważyć, że osoby młode także mogą zmagać się z problemami z pamięcią, czy koncentracją. W dzisiejszych czasach, każdy z nas mierzy się z dużą ilością obowiązków, do tego stres jest właściwie wszechobecny. Wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na procesy myślowe i ogólną aktywność układu nerwowego.
Istnieje wiele sposobów na usprawnienie pracy mózgu, są to między innymi odpowiednia dieta, walka z negatywnymi nawykami, takimi jak palenie papierosów, czy picie alkoholu.

 
Nie należy jednak zapominać, że dzięki pewnym suplementom możemy w znacznym stopniu poprawić zdolność koncentracji oraz utrwalić procesy pamięciowe. Jednym z tych związków jest wyciąg z meduzy, za którego odkrycie naukowcy z Uniwerysytetu Princeton otrzymali nagrodę Nobla.

 
Otóż, badając jeden z gatunków meduzy odkryli, że specyficzne białko było przyczyną świecenia się tego zwierzęcia.
Początkowo, była to tylko ciekawostka w świecie przyrodniczym, jednak później okazało się, że białko to było odpowiedzialne za transport wapnia w organizmie oraz poprawę funkcji mózgu i całego układu nerwowego, których bezpośrednim dowodem była znaczne wyostrzenie się pamięci oraz poprawa koncentracji u osób zażywających ten ekstrakt.

 
Produkt „PREVAGEN” jest jedynym na rynku, który zawiera białko z meduzy, o nazwie APOAEQUORIN.
W przeciwieństwie do suplementów innych firm, produkt PREVAGEN nie zawiera innych związków, czy wypełniaczy, gdyż po prostu nie ma takiej potrzeby.
Dzięki niezliczonej ilości badań i testów wiadomo już, że PREVAGEN jest bezpieczny i nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Do tego, w ostatnich badaniach, które obejmowały prawie 1000 osób w wieku od 40 do 76 lat, okazało się, że ponad 90% z badanych zauważyło znaczną poprawę zarówno w zapamiętywaniu obiektów, jak i w jakości pamięci długoterminowej. Dodatkowo, zjawisko zapominania okularów, czy kluczy przestało być już problemem.

 

 

Pamiętajmy, że nasz mózg jest jednym z najważniejszych organów. Dzięki dobrej pracy układu nerowego jesteśmy w stanie realizować plany, marzenia, zdobywać nową wiedzę oraz przede wszystkim, jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemami życia codziennego.
Wraz z wiekiem zdolności pamięci i koncentracji znacznie maleją, czego skutkiem jest znaczne pogorszenie jakości życia.
Na szczęście nie jesteśmy już bezradni. Dzięki unikalnej formule „PREVAGEN” mamy wreszcie szansę zwalczyć negatywne skutki stresu oraz upływającego czasu.

 
Jeśli problemy z pamięcią są również Twoim problemem, zajrzyj do Markowej Apteki” i zapytaj się o produkt „PREVAGEN”.
Zapraszamy!