Życie rodziny Kardashianów to niekończący się serial. W ostatnim odcinku okazało się, że ojczym Kim – Bruce Jenner – jest kobietą! W rozmowie z Diane Sawyer w ABC News, którą obejrzało prawie 20 milionów telewidzów, wyznał, że „zawsze miał problemy ze swoją tożsamością płciową” i „pod każdym względem czuje się kobietą”. Co ciekawe, Bruce’a nie pociągają mężczyźni i jest – jak mówi – heteroseksualny. Wyznanie zabrzmiało cokolwiek kontrowersyjnie, bo jeśli jest kobietą i pociągają go/ ją kobiety to czy jednak nie jest homoseksualny?- pytali internauci, którzy telewizyjną spowiedź Jenner’a skomentowali ponad 400 tysięcy razy. Wygląda na to, że ojczym Kim Kardashian ma twardy orzech do zgryzienia. Szczęśliwie cała rodzina wspiera Bruce’a w wysiłkach, by przeistoczył się w macochę. W końcu lepiej zmienić się w kobietę, niż w kosmitkę – napisał fan Kim, który ma ulubionej gwiazdce za złe nieustanne poprawianie natury, przez co niebawem zrobi się – jak w „Misiu”- ” z twarzy podobna do nikogo”.

*
Izabela Scorupco – piękna Helena, która najpierw owinęła warkocz wokół szyi Skrzetuskiego, a potem owinęła go sobie wokół palca i biedny musiał walczyć z Bohunem, ma – jak pisze jeden z tabloidów – lata świetności za sobą. Aktorka nie mogąc doczekać się propozycji filmowych, postanowiła zająć się sprzedawaniem sukienek. W naturze musi być balans. Kiedyś zdejmowała z siebie, dzisiaj ubiera innych.

*
Adam Kraśko – nie mylić z Piotrem – objawił się całej Polsce w programie “Rolnik szuka żony”. Tęgi fan muzyki disco-polo żony nie znalazł, ale za to znalazł się w centrum uwagi. Niedawno wystąpił w programie, którego uczestnicy- nie wiedzieć czemu – skaczą do wody. Nie udało mu się dojść do finału “Celebrity splash”, ale za to połknął bakcyla i oznajmił, że zawodowo widzi się w show biznesie. “Związałem się z zespołem XFort, z którym śpiewam kilka piosenek. Ale mam także gościnne występy z Weekendem. Dodatkowo dostaję propozycje prowadzenia imprez i konferansjerki. Może zatem pobędę sobie trochę celebrytą, bo w sumie czemu nie.” Wschodząca gwiazda, albo – jak prześmiewczo nazywają go internauci – rozgwiazda wyciska swoje medialne pięć minut. Przemawia w telewizjach śniadaniowych, pozuje na ściankach. I choć deklaruje, że musi się zająć pracą na roli, bo ziemia leży odłogiem, to wygląda na to, że nie może wyjść z roli… celebryty. Niedługo mamy zobaczyć Kraśkę w “Tańcu z gwiazdami”. Czyżby zespół Weekend miał zmienić refren swojego legendarnego hitu na: Ja uwielbiam go, on tu jest i tańczy dla mnie?

*
Internetowa strona Lasów Państwowych zaprasza na reality show z rybołowami. Transmisja na żywo z gniazda RoSzponki i Szuwarka wciąga, wzrusza i – jak piszą fani – uzależnia. Dzięki kamerce umieszczonej na słupie energetycznym można podglądać parę spodziewającą się potomków. Ptasie małżeństwo przylatuje do gniazda wiernie od 17 lat i stanowi dumę okolicy. W tym roku rybołowy doczekały się własnej strony na Facebooku i – jak tak dalej pójdzie – niebawem będą wrzucać “sefies” z gniazda. Na szczęście nie czeka ich marny żywot celebrytów. W zasięgu oka i skrzydła nie odnotowano żadnych “ścianek”.

*
“Żyję jak chcę i nie stawiam sobie żadnych ograniczeń”- powiedziała Ewa Kasprzyk (58 l.), która od lat namawia “starsze panie”, by nie bały się manifestować swoich pragnień, również tych cielesnych. Aktorka wzięła udział w akcji społecznej “Manifest 5.0” promujący seksualność po 50-tce. “Miłość fizyczna nie jest zarezerwowana dla 30- i 40-latek” przekonywała, kipiąc seksapilem, który można ostatnio podziwiać na parkiecie. Ponętna gwiazda nie boi się odsłaniać, twierdzi, że w programie tanecznym trzeba czasem “błysnąć różnymi częściami ciała” i że “nie da się zrobić obrotu, aby nie pokazać majtek”. Na pytanie dziennikarza o specjalną dietę, aktorka odpowiedziała: “Gubię kilogramy. Nie trzeba siłowni. Kobiety patrzcie na mnie i się uczcie. Na nic w życiu nie jest za późno”. Nawet na ubijanie masła w łowickim stroju. Na scenie.