Kolagen i elastyna to podstawowe białka podporowe skóry, zapewniające jej odpowiednie napięcie a także nawilżenie.

Kolagen jest odpowiedzialny za sprężystość, elastyczność i jędrność skóry, a także i innych tkanek.

Łatwo więc się domyślić, że w miarę upływu czasu nasz organizm zaczyna tracić zasoby kolagenowe, pojawiają się wtedy ubytki w naturalnym magazynie białkowym. Wraz z ukończeniem 25 roku życia, proces ten nagle przyspiesza, pozbawiając nas kolejnych ilości tego białka.

Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną problemów zdrowotnych oraz zmian w naszym wyglądzie zewnętrznym. Następuje nieuchronny proces starzenia się: tracisz elastyczność skóry, zanikają gruczoły potowe i łojowe utrzymujące skórę we właściwym stanie. Dlatego z wiekiem zwykle zmieniają się Twoje rysy twarzy…

Brzmi to niezbyt przyjemnie, owszem, ale nie musimy się aż tak bardzo martwić. Jedyne, co powinniśmy natychmiast rozpocząć, to kuracja kolegenem i jego suplementacja.

Dlatego też, koniecznie zapytaj w Markowej Aptece o produkty nasycone kolagenem, firmy Salcoll Collagen.

Dzięki doskonałej formule, kosmetyki te, do których zaliczymy między innymi ekskluzywny krem oraz żel do ciała, odbudowują skórę i sprawiają, że odzyska ona gładkość i sprężystość.

Dzięki wysokiemu stężeniu (minimum 98%) kolagenu naturalnego, który cechuje się bardzo wysoką przyswajalnością, Salcoll Collagen Body Gel dostarcza skórze wszystko, co dla niej niezbędne i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry.

Salcoll Collagen Body Gel zdecydowanie spowalnia proces starzenia się skóry oraz ułatwia odnowę tkanki mięśniowej, a dzięki zawartości melaniny silnie wspomaga odchudzanie. Efekty stosowania są już widoczne po klilku dniach.

Czego możesz się spodziewać w trakcie stosowanie żelu z kolagenem?

  • · redukcji cellulitu na udach i pośladkach
  • zapobiegania powstawania rozstępów w trakcie i po ciąży
  • zapobiegania powstawania wylewów podskórnych i żylaków
  • głębokiego nawilżenia i ujędrnienia skóry
  • wygładzenia blizn
  • leczenia pękającej skóry na palcach i między palcami stóp
  • leczenia i pielęgnacji stwardniałej i chropowatej skóry stóp
  • odżywienia, wzmocnienia oraz ożywienia naturalnego połysku paznokci

Dodatkowo, możesz sięgnąć po naturalną moc produktów kolagenowych zawierających ponad 98% kolagenu, w postaci intensywnego kremu do twarzy.
Seria ta jest dlatego tak skuteczna, gdyż różni się właściwie od wszystkich produktów na bazie kolagenu. Dotychczas, firmom kosmetycznym nie udało się opracować formuły kolagenowej, która będzie się wchłaniała, zawierając jednocześnie praktycznie 98% kolagenu.

Dzięki kosmetykom firmy „Salcoll Collagen” wreszcie mamy okazję do odżywienia zmęczonej i popękanej skóry, zlikwidowania zmarszczek, rozstępów, wylewów podskórnych w ciągu kilkunastu dni.

Dodatkowo, oprócz odżywionej i odmłodzonej skóry twarzy i całego ciała, jesteśmy w stanie zadbać o zmęczone i popękane stopy. Jest to szczególnie ważne, w obliczu zbliżającego się lata i czasu spędzonego na plaży.

Zajrzyj do Markowej Apteki i zapytaj się o produkty kolagenowe firmy – „Salcoll Collagen”. Zapraszamy!