Nadchodząca wiosna, dni pełne słońca, następnie lato, wakacje, urlop, plaża… To jest właśnie ten czas, gdy każdy z nas zaczyna mysleć o nadrobieniu zimowych zaległości oraz doprowadzenia swojej sylwetki do tzw. porządku.

Dodatkowo, zbliżają się Święta Wielkiej Nocy… A czas ten jest oczywiście wypełniony kalorycznymi smakołykami spożywanymi w gronie najbliższej rodziny.

Jak możemy osiągnać nasz cel i w krótkim czasie poczuć się zgrabnie, pewnie i świeżo oraz zrzucić zbędne kilogramy zaraz po świątecznych ucztach?

Pierwsza myśl pojawiająca się w głowach większości z nas, to zapewne: dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Otóż, niekoniecznie. Ograniczenie podaży pewnych pokarmów, zwiększenie aktywności fizycznej, jak najbardziej są niezbędne do odzyskania dawnej, pięknej i zgrabnej figury. Jednak to nie wszystko.
Przez długie miesiące niezdrowego odżywiania się, braku ruchu oraz jakiejkolwiek aktywności fizycznej nasz organizm jest nie tylko mocno osłabiony, ale również nieprawidłowo odżywiony.

Zimą, gdy nie mamy dostępu do świeżych, zdrowych i pełnych witamin owoców i warzyw, żywność, jaką zjadamy jest często zanieczyszczona i niepełnowartościowa. Dlatego też, zanim „weźmiemy się” porządnie za dietę i odchudzanie, należy pomyśleć o oczyszczeniu organizmu. Możemy to szybko osiągnąć dzięki stosowaniu terapii i produktów firmy Renew Life „Skinny Gut”.

Seria „Skinny Gut” to produkty bogate w naturalny, pełnowartościowy błonnik, który reguluje procesy trawienne i przyspiesza przemianę materii oraz kompleks antyoksydantów.

Wszystkie produkty z tej serii dostępne są w postaci proszku, za pomocą którego przygotowujemy pyszne koktajle owocowe. Jest to nie tylko smaczny napój, ale w zaskakująco skuteczny sposób przyspiesza przemianę materii oraz pomaga odzyskać szczupłą sylwetkę.

Skuteczność produktów serii „Skinny gut” polega na tym, że jeśli pijemy go wraz z posiłkami przyspiesza pojawienie się uczucia sytości, dzięki czemu nie mamy ochoty na kolejny posiłek. Dodatkowo, produkt ten wspomaga wchłanianie związków odżywczych oraz usprawnia trawienie.
Jest to jedyny produkt, który zawiera kompleks błonnika, antyoksydantów, wyciągów roślinnych oraz enzymów trawiennych. Dzięki temu, nawet obfite posiłki nie są wyzwaniem dla naszego układu pokarmowego.

Jednym słowem, produkty z serii „Skinny Gut”, to najlepsza, najskuteczniejsza oraz najbezpieczniejsza droga do osiągnięcia optymalnego i satysfakcjonującego nas efektu w bardzo krótkim czasie.

To doskonały sposób na całkowite oczyszczenie organizmu, lepsze samopoczucie i doskonały początek dla różnego rodzaju diet.

Czujemy sie ociężali, senni, nieatrakcyjni po okresie zimowym? Planujemy bogate, rodzinne Święta Wielkanocne i obawiamy się niestrawności lub problemów żołądkowych?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieli Państwo „tak”, koniecznie zajrzyjcie do Markowej Apteki i zapytajcie o serię produktów energetycznych, wspomagających trawienie oraz metabolizm firmy „Renew Life”. Zapraszamy sredecznie!

Przy okazji załoga Markowej Apteki pragnie
życzyć Państwu zdrowych,
bezpiecznych i pogodnych
Świąt Wielkiej Nocy,
spędzonych we wspaniałym,
rodzinnym i przyjacielskim gronie!
Wesołych Świąt!