Pressur-Lo® jest formułą, zawierającą szerokie spektrum składników odżywczych, botanicznych i innych kluczowych czynników odżywczych, które stanowią niezwykłe wsparcie funkcji układu krążenia.

Preparat ten jest szczególnie polecany wszystkim osobom zmagającym się z wysokim ciśnieniem krwi.
W skład „Pressur’Lo” wchodzi m.in. resweratrol.

Resweratrol jest substancją występującą naturalnie w czerwonym winie, która odgrywa szczególną rolę w utrzymaniu prawidłowej funkcji układu krążenia.

Wykazano, że resweratrol ma działanie kardioprotekcyjne (ochrania serce) poprzez:

  • zapobieganie incydentom niedokrwiennym (poprzez wzmożone wydzielanie tlenku azotu),
  • zmniejszanie napięcia mięśni gładkich naczyń krwionośnych,
  • posiadanie właściwości ochronnych w stosunku do śródbłonka naczyniowego,
  • działanie przeciwmiażdżycowe i antyarytmiczne,

„Pressur- Lo” wykorzystuje Resweratrol również jako Polygonum cuspidatum, zapewniając w ten sposób korzyści z czerwonego wina, bez spożywania alkoholu.

Koenzym Q10 jest antyoksydantem, jednym z najskuteczniejszych „wymiataczy” wolnych rodników z naszego organizmu. Dlatego też, ma tak istotny wpływ na spowolnienie procesu starzenia się organizmu i poprawia naszą wydolność fizyczną.

CoQ10 dzięki swojemu działaniu antyutleniającemu chroni serce i układ krwionośny przed miażdżycą, zawałem i udarem. Inną ważną rolą koenzymu Q10 jest obniżanie poziomu „złego” cholesterolu. Dodaje energii na poziomie komórkowym zapewniając właściwe funkcjonowanie układu krążenia, immunologicznego, nerwowego i wielu innych.

W „Pressure Lo®” znajduje się również kompleksowa mieszanka witamin i składników mineralnych, w tym potasu, magnezu i niacyny (B3), badania nad którymi wykazały, że pomagają one wspierać zdrowy układ krążenia.

Produkt ten zapewnia również więcej niż 480 mg wapnia dziennie, a także pełny zestaw składników odżywczych, takich jak witaminy A, C, D i wielu z grupy B, cynk, selen i chrom.

Dodatkowo, do tego bogatego kompleksu minerałów, witamin oraz przeciwutleniaczy, dołożony został kompleks ziołowy, którego poszczególne składniki są od wieków stosowane w schorzeniach ukłądu krążenia. Są to między innymi: czosnek, wyciąg z głogu oraz eta-sitosterol Complex.

Pressur-Lo® jest wzbogacony o orginalony, specjalistycznie opracowany przez firmę Futurebiotics, ekskluzywny kompleks BioAcceleratorsTM.

W jego składzie są:

  • Klinicznie przebadany związek o nazwie Bioperine® (ekstrakt z czarnego pieprzu), króry poprawia biodostępność składników odżywczych;
  • Lactospore®, czyli kompleks probiotykowy;
  • Ekstrakt z korzenia imbiru;
  • Oraz bardzo silne enzymy trawienne Digezyme®, które wspomagają trawienie i wchłanianie składników pokarmowych.

Jeśli chorujesz na nadciśnienie krwi, zmagasz się ze schorzeniami ukłądu krążenia, dodatkowo masz problemy z trawieniem i wchłanianiem pokarmów, koniecznie wstąp do Markowej Apteki i zapytaj o produkt „Pressur-Lo”.

Pokonaj nadciśnienie już dziś!
Zapraszamy!

Marek Wójcicki