Wygląd odzwierciedla nasz stan zdrowia. Sposobem na zdrowy wygląd jest zdrowy tryb życia – kuracja prosta, a zarazem bardzo skuteczna.

Gdy w tym, co jesz, jest za mało mikro- i makroelementów, od razu odbija się to na twoim wyglądzie. Cera staje się ziemista, włosy zaczynają wypadać, paznokcie łamią się. W tej sytuacji trzeba natychmiast zacząć działać!

Co możemy zrobić?
Po pierwsze, skomponować odpowiednią dietę. Należy zadbać o to, żeby nie brakowało nam witamin i minerałów. Mówiąc krótko, należy wziąć pod lupę swoją dietę. Jeśli problem z wypadającymi, słabymi, suchymi i łamiącymi się włosami utrzymuje się niezależnie od diety, jeśli borykamy się z problemami skórnymi i łamiącymi się, słabymi paznokciami, mimo zmian dietetycznych, warto sięgnąć po suplementy, które wspomogą nasz organizm. Lśniące włosy, promienną i jędrną skórę oraz twarde paznokcie zawdzięczamy odpowiedniej dawce witamin i minerałów.

Jeśli w organizmie brakuje któregoś z nich, włosy zaczynają wypadać, paznokcie łamać, a cera szarzeje. Z pomocą idzie nam firma „Hyalogic” oraz jej produkt „Hair, skin and nails” z kwasem hialuronowym. Jest to bogata mieszanka mikroelementów, markroelementów, witamin oraz wielu innych, naturalnych substancji, które wzmocnią i poprawią kondycję naszych włosów, skóry i paznokci.

Hyalogic HA Kolagen Builder poprawia urodę od wewnątrz przez doustne dostarczanie kluczowych składników odżywczych, które wspierają naturalny proces regeneracji kolagenu w organizmie. Kolagen jest niezbędny dla pięknej skóry, włosów i zdrowych paznokci. Niestety, Ilość kolagenu w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem.

Najlepszym sposobem na zatrzymanie tego procesu jest skupienie się na stworzeniu odpowiednich warunków do syntezy nowego kolagenu przez nasz organizm. Dlatego też unikalna kombinacja HA Kolagen składająca się ze starannie dobranych składników odżywczych wspiera produkcję kolagenu i witalność. Są to m.in.:

1. Kwas hialuronowy
Jest on naturalnym składnikiem wszystkich tkanek organizmu człowieka. W skórze stanowi nawet 50 procent jej objętości. Odpowiada za zdolność wiązania przez skórę wody, a co za tym idzie jej jędrność i sprężystość… najogólniej piękny wygląd. Wraz z wiekiem stężenie kwasu w skórze spada, czego konsekwencją jest wiotczenie skóry i pojawiające się na niej zmarszczki. Nawilżający kwas hialuronowy (HA) odżywia skórę i wzmaga proces syntezy kolagenu, który wspomaga elastyczność skóry i promuje zdrowe włosy i paznokcie.

2. Biotyna
Wpływa na wygląd włosów, skóry oraz paznokci (witamina urody), zapobiega łojotokowi, a także wzmożonej aktywności gruczołów łojowych, uczestniczy w syntezie i rozkładzie tłuszczów, aminokwasów oraz węglowodanów, ma duże znaczenie w przemianie glukozy i reguluje jej poziom we krwi, bierze udział w tworzeniu hemoglobiny, poprawia samopoczucie i wpływa na witalność

3. Krzem
Odpowiada on za kondycję włosów i paznokci. Wspomaga także leczenie stanów zapalnych skóry, trądziku pospolitego i różowatego oraz przyspiesza regenerację naskórka, gdyż bierze udział w syntezie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – podstawowych składników budujących skórę.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kondycją Twojej skóry, włosów czy paznokci, nie zwlekaj – tylko wstąp do Markowej i zapytaj się o produkt firmy Hyalogic. Wszystkie składniki są skomponowane w sposób unikalny, dzięki czemu produkt ten stanowi niesamowitą odżywkę dla naszej cery oraz włosów.

Zapraszamy serdecznie!