W życiu każdego człowieka bardzo dużą rolę odgrywa rodzina. Nasuwa się jednak pytanie co zrobić, jeśli mimo usilnych starań, wielokrotnych konsultacji z lekarzami nie udaje nam się doczekać upragnionego potomstwa?

Nie należy rezygnować z porad specjalistów, jednak czasami warto sięgnąć po środki, które mogą być pomocne w walce z niepłodnością.

Na rynku farmaceutycznym istnieją produkty, które mogą w znacznej mierze zwiększyć szanse na zostanie rodzicem.

FertilAid® for Women & Men jest zatwierdzonym przez lekarzy oraz towarzystwa położniczo-ginekologiczne produktem wspomagającym płodność zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki zawartości całkowicie naturalnych, nierecepturowych komponentów, które stanowią doskonałą mieszankę ziołowych, naukowo sprawdzonych składników mineralnych oraz witamin, FertilAid jest doskonałą formą, wspomagającą układ rozrodczy, płodność oraz zwiekszającą ogólne szanse na posiadanie potomstwa.

Wspólnymi cechami wszystkich produktów tej serii są:

 • Naturalna formuła
 • Gwarantowana i sprawdzona jakość oraz efektywność
 • Zestaw składników mineralnych, witamin oraz antyoksydantów niezbędnych w okresie prekoncepcyjnym

Wersja dla pań to opatentowana formuła, która zawiera zestaw witamin i minerów NIEZBĘDNYCH W OKRESIE OKOŁOKONCEPCYJNYM. Są to m. in:

 1. Chasteberry or Vitex – badania wykazały, że to zioło stymuluje produkcje hormonów zaangażowanych w proces reprodukcji, kontrolujących owulację oraz równowagę hormonalną w organizmie kobiety. Vitex jest również uzyteczny w normalizacji aktywności przysadki mózgowej, tym samym kontrolę poziomu estrogenów oraz progesteronu.
 2. Koniczyna czerwona – jest pomocna w regulacji poziomu hormonów oraz kontroli układu rozrodczego. Zawiera tzw. izoflawony, które aktywizują produkcję estrogenów, co może przyczynić się do zwiększenia płodności oraz uzupełnienia tych hormonów u osób z ich deficytem.
 3. Żeń-Szeń Syberyjski – zapewnia odpowiednie napięcie mięśni macicy, wspiera prawidłową funkcję układu moczowego oraz kontroluje poziom hormonów.
 4. Ginko biloba – reguluje oraz intensyfikuje przepływ krwi przez układ rozrodczy, zapewniając odpowiednie odżywienie i utlenienie narządów.
 5. Witaminy z grupy B, PABA (regulujące poziom estrogenów oraz zwiększające płodność), witaminy C oraz E (działające przeciwutleniająco) oraz kwas foliowy, który zapobiega wystąpieniu ewentualnych wad wrodzonych płodu.

Wersja dla panów, to mieszanka składników mających za zadanie zwiększyć ilość oraz ruchliwość plemników mężczyzny, poprawić jakość spermy. Kompleks ten to antyoksydanty, witaminy oraz minerały, których działanie prokoncepcyjne zostało udowodnione i potwierdzone badaniami klinicznymi. Produkt ten zawiera m. in:

 1. L-Karnityna: pełni ważną rolę w rozwoju spermy, dojrzewaniu i formowaniu plemników, zwiększa witalność i ruchliwość poszczególnych komórek rozrodczych mężczyzny.
 2. Ekstrakt z nasion grejpfruta: antyoksydant, który stanowi barierę przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają starzenie się komórek oraz ich niszczenie.
 3. Witaminy C, E, A oraz selen – antyoksydanty, witamina C jest dodatkowo ważna w formowaniu plemników i spermy oraz niezbędna do ochrony plemników przed zniszczeniem przez wolne rodniki.
 4. Cynk – ma pozytywny wpływ na formowanie i ruchliwość plemników oraz metabolizm testosteronu.
 5. Beta Karoten – rozpuszczalny w tłuszczach antyoksydant, który chroni spermę przed atakiem wolnych rodników. Jest to również prekursor witaminy A, która wpływa na prawidłowy przebieg procesu dojrzewania spermy.

Jeśli posiadanie potomostwa jest jednym z Twoich największych marzeń, jeśli masz problemy w osiągnięciu tego celu, nie zwlekaj i wstąp do Markowej Apteka Pharmacy i zapytaj o „FertileAid”.