Świąteczna atmosfera sprzyjała zbiórce pieniędzy na bardzo chore dzieci w trzech polskich hospicjach oraz w Stanach Zjednoczonych w ramach dorocznej akcji charytatywnej „Świąteczny Uśmiech Dziecka” Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej i nowojorskiej Fundacji Uśmiechu Dziecka.

Pracownicy 17 oddziałów PSFCU zachęcali do dobroczynnych wpłat, oferując własnoręcznie wykonane stroiki i ozdoby choinkowe oraz własne wypieki. Odpowiedź Członków Naszej Unii była jak zwykle wspaniała: w momencie, gdy zamykamy ten numer „Kuriera Plus” zebrali już 107,038 dolarów i 12 centów z tego na hospicjum dla dzieci w Rzeszowie ($37,365.20), Białymstoku ($32,501.45), Krakowie ($26,972.84) oraz Fundacji Uśmiechu Dziecka – $10,198.63.

„Już po raz trzeci, Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wspólnie z Fundacją Uśmiechu Dziecka organizuje akcję „Świąteczny Uśmiech Dziecka”, podczas której zbieramy pieniądze na dziecięce hospicja w Polsce, a także na pomoc dla dzieci w Stanach Zjednoczonych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Podczas dwóch poprzednich edycji Członkowie Naszej Unii zebrali ponad 263 tys. dolarów. Co warto podkreślić, kwota w całości została przekazana hospicjom i Fundacji Uśmiechu Dziecka – tłumaczy dyrektor wykonawczy PSFCU, Bogdan Chmielewski.
Liczymy na dalszą ofiarność naszych Członków.

Przypominamy, że akcja potrwa do 14 stycznia – ważny jest każdy podarowany dolar.

PR

Świąteczny uśmiech - oddział Greenpoint

Świąteczny uśmiech – oddział Greenpoint

Świąteczny uśmiech - oddział Ridgewood

Świąteczny uśmiech – oddział Ridgewood