Bóle kostno-stawowe są zjawiskiem powszechnie występującym, dotyczą ponad 30% populacji. Stanowią najczęstszą przyczynę zgłaszania się chorych do lekarzy.

 
Choroby zaliczane do schorzeń tkanki łącznej, w tym przewlekłe zapalenia stawów, kolagenozy i zapalenia naczyń są już znacznie rzadsze i dotyczą co najwyżej 1-2% populacji ogólnej. Na najszerzej pojęty „reumatyzm” chorują wszyscy: młodzi i starzy, za to na choroby reumatoidalne, kolagenozy, a więc schorzenia z kręgu przewlekłych zapaleń (układowych) tkanki łącznej, zwykle zapadają ludzie stosunkowo młodzi albo w średnim wieku.

 
Któż z nas nie doświadczył w swoim życiu problemów ze stawami?

 
Ból, sztywność stawów, obrzęk, trudności z chodzeniem? Objawy te szczególnie nasilają się po 40 roku życia, związane są z procesem starzenia, nadwagą, cukrzycą oraz wieloma innymi czynnikami towarzyszącymi.

 
Prawda jest taka, że ból może skutecznie utrudnić nasze codzienne funkcjonowanie, czyniąc nas bezradnymi.
Na rynku farmaceutycznym dostępnych jest wiele środków, które działają przeciwbólowo, czy regenerująco. Jednak ciężko jest nam wybrać coś skutecznego i odpowiedniego.
Kolejny produkt, o którym chcemy wspomnieć, jest niezwykle skuteczny i całkowicie bezpieczny. Mogą Państwo go stosować, bez strachu o skutki uboczne. Jest to „Advanced Therapeutics”.

 
Firma „Nature’s Plus” stworzyła ten produkt, opierając się na najnowocześniejszych wynikach badań, które wykazały, że kombinacja kwasów EPA i DHA, których źródłem jest olej rybi oraz glukozamina działają znaczenie efektywniej, gdy są zastosowane razem, aniżeli w monoterapii. W składzie znajdziecie Państwo między innymi:

1. Glukozamina
Jest to aminocukier występujący naturalnie w organizmie ludzkim i wchodzący w skład chrząstki stawowej. Jest ona niezbędna do budowy glikozaminoglikanów, czyli związków które budują strukturę chrząstki, czyniąc ją odporną na urazy i otarcia. Glukozamina jest także naturalnym składnikiem diety, jednak przeciętna dieta zawiera jej niewiele.

 
Glukozamina jest dobrze tolerowana. Bierze udział w syntezie proteoglikanów (substancje budulcowe chrząstki stawowej), co pozwala wzmocnić, a nawet zregenerować zmienione chorobowo stawy. U osób cierpiących z powodu chorób reumatycznych może być podawana łącznie z lekami przeciwbólowymi i steroidami.

2. Chorndroityna
Chondroityna jest skuteczna w redukcji bólu związanego ze zwyrodnieniem oraz spowalnia rozwój choroby. Sprzyja odbudowie chrząstki i pozwala na częściowe zahamowanie działania hialuronidazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie chrząstki.

3. MSM
MSM to skrót od Methyl-Sulfonyl-Methan. Sama nazwa wskazuje już na naturalnie występujący związek siarki.
Od setek lat wiemy, że źródła zawierające siarkę przynoszą ulgę przy wielu rodzajach bólu, artretyzmie i reumatyzmie.

Specjalnie opracowana formuła, która znajduje się w opisywanym produkcie, jest trwała, dzięki czemu utrzymuje się dłużej w organizmie oraz jej działanie jest bardzo efektywne. Dodatkowo, suplement ten jest dostępny w postaci płynu, dzięki czemu codzienna dbałość o zdrowie jest jeszcze łatwiejsza!

 

Jeśli Twoje życie codzienne jest zdominowane przez ból, sztywność stawów, jeśli ciężko jest Ci normalnie funkcjonować, szukasz środka, który pomógłby Ci w walce z tymi dolegliwościami, nie zwlekaj dłużej.

 
Markowa Apteka Pharmacy” znalazła doskonałe rozwiązanie dla Ciebie oraz wszystkich tych, którym sen z powiek spędza ból i sztywność stawów.
Zajrzyj do nas. Zadbaj o zdrowie już dziś!