Jednymi z najczęściej występujących schorzeń w dzisiejszych czasach są te, związane z układem sercowo-naczyniowym (zawały serca, udary), będące wynikiem nadciśnienia tętniczego, wysokiego cholesterolu, zaburzeń rytmu serca oraz wielu, wielu innych. Śmiało można stwierdzić, że jest to istna plaga XXI wieku, którą jest bardzo trudno opanować i zwalczyć, nawet przy zastosowaniu różnorodnych leków na receptę.

 
Niepodważalnym jest fakt, że istnieją metody, które możemy zastosować, aby poprawić swoją kondycję oraz wspomóc pracę serca i całego organizmu. Doskonałym środkiem, pomagającym nam osiągnąć ten cel jest całkowicie naturalny preparat firmy 4 LIFE „Cardio”. Produkt ten zawdzięcza swą siłę zawartości poniższych składników:

 
Głóg

 
Jest on szeroko stosowany w chorobach serca oraz naczyń krwionośnych takich jak zastoinowa niewydolność serca, bóle w klatce piersiowej oraz nieregularny rytm serca. Jest również stosowany w leczeniu i prewencji (zapobieganiu) zarówno niskiemu, jak i wysokiemu ciśnieniu krwi, arteriosklerozie („twardnieniu” tętnic) oraz wysokiemu poziomowi cholesterolu.
Skąd bierze się tak szerokie spektrum działania głogu? Otóż, roślina ta zawiera niezwykle dużą ilość bioflawonoidów. Włączając w to PROANTOCYJADYNINY. Są to niezwykle efektywne antyoksydanty, wzmacniające i rozszerzające naczynia krwionośne, czego efektem jest wzrost przepływu krwi oraz ilości tlenu dostarczanego do serca. Rezultatem jest wzmocnienie serca oraz obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.

 
Czosnek

 
Czosnek zawiera związki nazywane fitocydami (działające bakteriostatycznie i bakteriobójczo), sole mineralne takie jak wapń, żelazo, fosfor, siarka i jod, cynk oraz magnez. Ponadto stanowi bogate źródło witaminy A, B, C, związków cukru, olejków lotnych i innych substancji pochodnych, dających sumarycznie słynny odpychający zapach, który można częściowo zmniejszyć zjadając po jego spożyciu jabłko lub drobno posiekaną pietruszkę.

 
Preparaty z czosnku mogą pomóc w walce z największym zabójcą w krajach rozwiniętych, jakim są choroby krążenia. Według brytyjskich naukowców obniżają ryzyko zawału serca u osób cierpiących na te schorzenia

 
Koenzym Q10

 
Koenzym Q10 jest naturalną substancją wytwarzaną przez organizm, jest niezbędnym składnikiem mitochondrii tj. części komórki odpowiedzialnej za produkcję energii. Koenzym Q10 (CoQ10) uczestniczy w wytwarzaniu ATP, który jest substancją energetyczną we wszystkich procesach organizmu. Funkcję CoQ10 można porównać do roli świecy zapłonowej w silniku samochodu. Tak jak samochód nie może działać bez iskry zapłonowej, tak i organizm człowieka nie może funkcjonować bez CoQ10. Współdziałając z enzymami (stąd nazwa koenzym) przyspiesza procesy metaboliczne, dostarczając komórkom energii. Jest ona im potrzebna do przyswajania substancji pokarmowych, leczenia ran, utrzymywania silnych mięśni, oczyszczania. Tak jak witamina C i E koenzym Q10 jest przeciwutleniaczem. Ma wiele innych niezliczonych funkcji. Nic więc dziwnego, że znajduje się w każdej komórce organizmu.

 
W badaniach klinicznych wykazano, że stosując CoQ10 można zmniejszyć objawy niektórych chorób np. o 50% i więcej napady dusznicy bolesnej wynikłe z niedoboru energii w mięśniu sercowym.

 
Resweratrol

 
Najbardziej charakterystycznym polifenolem czerwonego wina jest resweratrol, który pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Największa ilość tego składnika mieści się w skórce oraz nasionach winogron.

 
Wyciąg z czerwonego ryżu

 
Związek z drożdży z czerwonego ryżu jest identyczny z lekiem obniżającym poziom cholesterolu (statyna), więc jasne jest to że będzie on działał podobnie.

 
Obserwacje na ludności chińskiej dotyczące spożywania ich tradycyjnej żywności potwierdzają, że ludzie Ci mają tam znacznie niższe wartości cholesterolu LDL i całkowitego. Już dziś są na rynku suplementy diety zawierające w swoim składzie monakolinę K (substancja aktywna wyciągu). Jednym z produktów zawierających ten doskonały środek jest Cardio 4Life.

 

Nie zwlekaj dłużej tylko wstąp do Markowej i zapytaj o produkt, który ochroni Twoje serce!
Zapraszamy!