Ból głowy, nudności, wymioty, zaburzenia koncentracji i ogólne złe samopoczucie są objawami często występującymi po nadmiernym spożyciu alkoholu. Aby zapobiec lub złagodzić przykre objawy, należy przestrzegać zasad rozsądnego picia, takich jak: niemieszanie alkoholi różnych gatunków, unikanie jednoczesnego palenia tytoniu, picie dużej ilości wody i unikanie spożywania alkoholu na pusty żołądek.

 

Czym jest kac?

 
Kac, czyli złe samopoczucie występujące kilka godzin po spożyciu nadmiernej ilości napojów alkoholowych.

 
Etanol zawarty w napojach alkoholowych odpowiada za stan tzw. upojenia alkoholowego. Jego picie zmienia jednak metabolizm organizmu, gdyż jest on wydalany praktycznie w całości w postaci zmienionej. Najczęstszymi dolegliwościami towarzyszącymi kacowi są ból głowy i odwodnienie organizmu.

 
To enzymy wytwarzane przez wątrobę (dehydrogenazy: aldehydowa i alkoholowa), które przekształcają alkohol w aldehyd octowy i kwas octowy. Ten pierwszy sprawia, że ciśnienie ci rośnie, a tętno przyspiesza, robi ci się ciepło, twarz czerwienieje, a rano pęka ci głowa i masz mdłości. Ten drugi bardzo źle wpływa na stan twojego żołądka.

 
Nadmierne spożycie alkoholu przyczynia się do odwodnienia organizmu. Dzieje się tak poprzez właściwości diuretyczne (moczopędne) alkoholu oraz jego hamujące działanie na resorpcję wody w nerkach. Efektem tych zmian jest znaczna utrata wody. W związku z tym, ze mozg jest jednym z najbardziej wrażliwych organów na odwodnienie, jednym z objawów są ospałość, zawroty głowy i mdłości.

 
Mdłości są również efektem negatywnego wpływu alkoholu na śluzówkę żołądka.
Jednym z najważniejszych skutków spożywania napojów alkoholowych jest niski poziom cukru we krwi. Dzieje się tak ponieważ alkohol hamuje syntezę glukozy. W związku z tym, ze mozg opiera się głownie na glukozie, jej brak powoduje takie objawy jak problemy z pamięcią i koncentracja.

 
Alkohol „wypłukuje” również witaminy B1, B6 oraz B12 z naszego organizmu, bez których układ nerwowy nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować.

 
Dlatego też przedstawiamy Państwu rewelacyjny środek, który nie tylko zminimalizuje efekty nadmiernego spożycia alkoholu, ale również przyspieszy regeneracje naszego organizmu.

 
Produkt ten okaże się niezbędny dla nas wszystkich. Któż nie lubi wypić lampki wina, czy piwa podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi?

 
Jeśli masz jednak problemy z tzw. Syndromem dnia po, koniecznie sięgnij po RU*21!
Jest to rewelacyjny środek, który zapobiega wystąpieniu przykrych objawów oraz, zastosowany po wypiciu alkoholu, przyspiesza regenerację.

 
RU*21 zawiera witaminy B6 oraz C, których nasz organizm potrzebuje najbardziej w trakcie metabolizmu alkoholu. Dodatkowo, znajdziemy tutaj cysteinę, dzięki której uzupełnimy braki w nawodnieniu.

 
Kwas bursztynowy

 
Jest jednym z najbardziej sławnych środków na tzw. „kaca”. Kwas bursztynowy nie tylko reguluje procesy metaboliczne i przyspiesza produkcję glukozy, ale również działa odtruwająco. Dzięki zwiększeniu aktywności enzymów wątrobowych, kwas bursztynowy w znacznym stopniu łagodzi objawy zatrucia alkoholowego.

 

Kwas fumarowy

 
Podobnie jak kwas bursztynowy przyspiesza metabolizm alkoholu, dzięki czemu jest on bardziej wydajny i pozbywa się szkodliwych metabolitów w ekspresowym tempie.

 

Alkohol jest dla ludzi! Pamiętajmy również, ze trzeba pić z głową.

 

Jednak każdemu z nas zdarzają się „wpadki” i wypijemy trochę za dużo. Zamiast męczyć się godzinami, sięgnij po RU*20 przed spożyciem produktów alkoholowych i pozbądź się uporczywych objawów raz na zawsze!
Zapraszamy do Markowej!