BioCell Collagen to niesamowita innowacja w postaci smacznego płynu, który jest źródłem zrowia, lepszego samopoczucia oraz kondycji fizycznej.

 
Walczysz ze stresem i jego skutkami? Upływającym czasem, zmarszczkami, bólami stawów i kości? Szukasz sposobu na walkę z wolnymi rodnikami?
Ten produkt jest właśnie dla Ciebie. A właściwie dla każdego z nas.

 
BioCell Collagen to kompleks bioaktywnego kolagenu oraz wielu soków i wyciągów z owoców (także egzotycznych), który promuje zdrowie, balansuje dietę, zapewnia tzw. zdrowe starzenie, piękna skórę na dłużej oraz sprawne stawy.

 
BioCell Collagen jako jedyny łączy zalety antyoksydacyjnych związków, takich jak reserwatrol, flawonoidy, czy polifenole oraz naturalnego Biokolagenu i kwasu hialuronowego.

 
Właściwości kolagenu są wyjątkowo cenne. Mówi się, że jego ilość wyznacza młodość, ze względu na to, jaki ma wpływ na skórę. Dzięki niemu bowiem możemy cieszyć się gładką i jędrną skórą. Ale kolagen jest równie ważny dla naszego zdrowia. Jego brak może wywoływać zaburzenia ruchu, bóle kręgosłupa oraz zesztywnienie stawów, czy wypadanie włosów.

 
Kolagen jest to białko, które mieści się w tkance łącznej i pełni funkcję budulcową, działając w skórze, ścięgnach, kościach, stawach i rogówce oka. Zapewnia także nawilżenie skóry na odpowiednim poziomie. Ilość kolagenu ma istotny wpływ na układ odpornościowy, ponieważ blokuje rozwijanie się bakterii, wirusów, toksyn i komórek nowotworowych.

 
Niedobór kolagenu w organizmie ludzkim, który nasila się po 25. roku życia powoduje nie tylko starzenie się skóry i pojawianie zmarszczek. Gdy nasze ciało traci powoli umiejętność odbudowywania tzw. włókien kolagenowych, człowiek zaczyna częściej chorować.

 
Kolagen dba przede wszystkim o twardość chrząstki i o prawidłowe wytwarzanie mazi stawowej, która znajduje się w miejscu styczności ruchomych kości. Zmniejsza ona tarcie podczas ruchu, dzięki czemu nie odczuwamy bólu, gdy kości się ścierają. W sytuacji gdy ilość mazi się zmniejsza nic nas już nie chroni przed pojawiającym się bólem.

 
Dzięki wielu, kompleksowo dobranym składnikom, BioCell Collagen, zapewnia ochronę naszemu organizmowi, w niezwykle przyjemny sposób…
Ten preparat zawiera BioCell Collagen, będący kompleksem kolagenu typu 2 (najczęściej występującego w kościach, stawach i skórze), chondroityny oraz kwasu hialuronowego; wyciągi z owoców bogatych w przeciwutleniacze, takich jak: sok jabłkowy, winogronowy, truskawkowy, mangostanu, porzeczki, jagody, żurawiny (wsparcie układu moczowo-płciowego, działanie przeciwbakteryjne) oraz granatu.

 
Dodatkowo, swą niezwykłą skuteczność BioCell Collagen zawdzięcza:
– wyciągowi z owoców ACAI (wzmacnia organizm, wzbogacając go w białko, wspomaga pracę mięśni i usuwa zmęczenie, oczyszcza organizm z toksyn i innych szkodliwych substancji, łagodzi stres, pomaga zapobiegać oseroporozie, wspomaga profilaktykę chorób serca oraz spowalnia proces starzenia)
– wyciągowi z owocu NONI
– oraz zawartości reserwatrolu (jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy).

 

Nie zwlekaj z decyzją i nie zastanawiaj się długo.
Czas upływa. Tylko w twoich rękach jest dbanie o młody wygląd, dobrą kondycję i energię do zmagania się z problemami życia codziennego.

 
Zajrzyj do Markowej i zapytaj się o BioCell Collagen
Zapraszamy!