Zaburzenia erekcji są trwałym, czasowym lub nawracającym stanem, który uniemożliwia osiągnięcie wzwodu lub jego utrzymania.

 
Dane statystyczne nie dostarczają precyzyjnych informacji na temat występowania zaburzeń erekcji. Prawdopodobnie mała liczba dostępnych danych związana jest z tym, że dla wielu mężczyzn cierpiących z powodu zaburzeń erekcji jest to kwestia wstydliwa i uwłaczająca męskości.

 
Szacunkowe dane wskazują jednak, że 1 na 10 mężczyzn w wieku między 21 a 75 rokiem życia ma problemy związane z zaburzeniami erekcji.
Istnieje wiele przyczyn zaburzeń erekcji, dlatego tak ważne jest zgłoszenie się do lekarza lub farmaceuty w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości.
Warto podkreślić, że zaburzenia erekcji dotyczą nie tylko osób starszych lub w wieku średnim, ale również młodych mężczyzn, dla których problem ten jest zaskoczeniem.
Jakiekolwiek nieprawidłowości anatomiczne, przebyte zabiegi chirurgiczne, czy uszkodzenia nerwów w okolicach kręgosłupa I miednicy mogą przyczynić się do zaburzeń erekcji.

 
Jedna z najczęstszych przyczyn tej dolegliwości jest stres.
Wśród czynników mogących powodować zaburzenia erekcji znajduje się także wiele leków zażywanych na przewlekłe schorzenia. Do leków powodujących obniżenie sprawności seksualnej zaliczają się leki obniżające ciśnienie, leki przeciwhistaminowe, antydepresanty, środki uspokajające oraz leki na obniżenie apetytu.
Zaburzenia erekcji związane są także z prowadzonym stylem życia. Palenie tytoniu, nadwaga, brak aktywności fizycznej to tylko niektóre czynniki zwiększające prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń erekcji.

 
IQman Forte skuteczność zawdzięcza unikalnej recepturze i doskonale dobranym proporcjom składników. Preparat zawiera zaawansowaną kombinację aż 15 składników aktywnych, która efektywnie wpływa na sprawność seksualną.

 
W składzie tego produktu znajdziemy następujące związki:
· L-Arginina: substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego.
· Ziele buzdyganka naziemnego: wykorzystuje się go, jako środek wzmacniający, jako afrodyzjak poprawiający libido oraz lek moczopędny i relaksujący oraz jako składnik leków mających poprawić męską potencję oraz wzmocnić erekcję
· Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego: Żeń-szeń podnosi libido zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a także pomaga w zaburzeniach erekcji, a zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do penisa.
· Selen oraz cynk: jedne z najsilniejszych przeciwutleniaczy
· Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
· Witamina B1 (tiamina) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i układu nerwowego
· Witamina B2 (ryboflawina) i B6, foliany oraz niacyna przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
· Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie
· Biotyna i witamina B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
· Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

 

Zapraszamy do Markowej Apteki!