Przerost prostaty to powszechna dolegliwość u mężczyzn powyżej 50. roku życia.
Łagodny przerost prostaty blokuje przepływ moczu przez cewkę moczową. Komórki prostaty stopniowo rozmnażają się, tworząc powiększenie, które uciska cewkę moczową. W miarę zwężania się cewki moczowej pęcherz musi silniej napierać, aby usunąć mocz z organizmu. Z czasem mięsień pęcherza staje się coraz silniejszy i nadwrażliwy. Pojawia się parcie na pęcherz nawet przy niewielkiej ilości moczu, stąd częsta potrzeba oddawania moczu. Ostatecznie, mięsień pęcherza nie jest w stanie poradzić sobie ze zwężoną cewką moczową i pęcherz nie zostaje w pełni opróżniony.

 
Przerost prostaty następuje powoli i mężczyźni nie zawsze zdają sobie sprawę, że taki proces zachodzi. Ale powiększająca się prostata coraz silniej zaciska się wokół cewki moczowej i zaczynają się kłopoty z oddawaniem moczu. W miarę jak stan się pogłębia, samo rozpoczęcie oddawania moczu staje się coraz trudniejsze, a pod koniec jego wypływ po prostu się urywa.

 
Jeśli powyższe objawy nie są Ci obce, koniecznie zajrzyj do Markowej Apteki Pharmacy i zapytaj o produkt formy „New chapter”: PROSTATE 5X.
Dzięki unikalnemu składowi, stosowanie PROSTATE 5X w znacznym stopniu zmniejsza objawy przerostu prostaty, już po kilku dniach stosowania.

 

W składzie produktu znajdziemy między innymi:

 

1. Saw Palmetto (palma sabalowa): Preparaty z palmy sabalowej są coraz częściej polecane i stosowane przy łagodnym przeroście gruczołu prostaty. Preparaty wykazują działanie redukujące objawy bolesności prostaty. Stwierdzono oddziaływanie antyandrogeniczne (łagodzenie nadmiaru hormonów męskich) i estrogenne, a także spowalniające przemianę testosteronu w dihydrotestosteron.

 

2. Zielona Herbata: Zielona herbata jest napojem bardzo popularnym na świecie. Zawiera wiele aktywnych związków, w tym przeciwutleniaczy (jak polifenol – galusan epigalokatechiny), które zmniejszają uszkodzenia komórek przez tzw. wolne rodniki. Niektóre wcześniejsze badania epidemiologiczne wskazywały, że picie jej ma wiele korzyści zdrowotnych – m.in. spadek ryzyka niektórych nowotworów, również raka prostaty.

 

3. Organiczny olej z nasion dyni: używa się gow przeroście gruczołu krokowego, trudnościach z oddawaniem moczu, moczeniu nocnym, w stanach zapalnych dróg moczowych, w miażdżycy, przy podwyższonej zawartości cholesterolu we krwi, suchości skóry oraz zmniejszonej odporności organizmu. Wykazuje działanie przeciwzapalne.

 

4. Korzeń pokrzywy zwyczajnej: Ma działanie moczopędne, przeciwzapalne oraz oczyszczające. Wyciągi wodno-alkoholowe z korzenia zawierają sitosterole, które wykorzystuje się w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, szczególnie w początkowym stadium choroby – spowalniają jej rozwój i hamują przerost prostaty.

 

5. Imbir: Jest jednym z najsilniejszych środków, działających przeciwzapalnie. W znacznym stopniu redukuje objawy łagodnego przerostu prostaty.

 

Przerost prostaty dotyczy wielu mężczyzn. Jednak nie należy się załamywać, ponieważ objawy tej choroby można opanować. Jedną z metod na poprawę jakości życia Panów zmagających się z przerostem prostaty jest stosowanie „PROSTATE 5LX”.
Wstąp do Markowej Apteki i zapytaj o ten produkt. Zapraszamy!