Spadek popędu seksualnego może również wywoływać i pociągać za sobą inne, poważniejsze i trwałe zaburzenia seksualne.

 
Bardzo często problemy z libido bywają bowiem utożsamiane z oziębłością, co powoduje poczucie odrzucenia i wyobcowania. Tymczasem należy zdać sobie sprawę, że dysfunkcja ta może mieć podłoże wieloczynnikowe.

 
Spadek libido został uznany za jeden z rodzajów dysfunkcji seksualnych, dlatego zachodzi potrzeba diagnozowania i leczenia tego problemu, który wpływa na jakość życia kobiet i mężczyzn, ich stan psychiczny i samoocenę.

 

 

Czym jest impotencja?
Określenia impotencja, czy zaburzenia erekcji oznaczają, że mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć i utrzymać wzwodu członka, który wystarczyłby do odbycia stosunku płciowego.
Problem taki może wystąpić w każdym wieku.

Z badań wynika, że prawie 50 procent mężczyzn między 40 a 70 rokiem życia cierpi na zaburzenia sprawności seksualnej. Mężczyźni często traktują impotencję jako „koniec męskości” i rezygnują z aktywności seksualnej, mają poczucie mniejszej wartości, lękają się ośmieszenia czy odrzucenia ze strony partnerki. Nowe metody leczenia impotencji nie tylko umożliwiają normalne życie seksualne, ale wpływają na samoocenę, związki i zdrowie psychiczne.

U panów przyczyn osłabionego libido może być wiele. W pierwszej kolejności powodem może być przemęczenie pracą zawodową, zbyt szybkie tempo życia. Stres i brak odpoczynku skutecznie wygaszają libido. Brak zainteresowania życiem seksualnym może być także pierwszym sygnałem przewlekłej choroby (np. podwyższonego poziomu prolaktyny), chorób metabolicznych (np. cukrzycy, chorób tarczycy, nadciśnienia tętniczego, depresji, chorób układu nerwowego, następstwem działania ubocznego przyjmowanych leków – dotyczy to głównie leków psychotropowych lub hormonalnych).

 
Są jednak sposoby na naturalne wzmocnienie libido oraz poprawę jakości życia. Oczywiście, jeśli wykluczona jest jakakolwiek poważna choroba, czy zaburzenie, koniecznie warto sięgnąć i zapoznać się z serią NPH Super Hard Power.

 
Produkt ten, jest oparty na doskonale dobranej bazie ziół, które regulują poziom hormonów, przywracają balans, redukują stres, zwiększają libido oraz popęd seksualny, u panów pomagają zmagać się z zaburzeniami potencji, oraz – co również bardzo ważne – znacznie zwiększają płodność (dlatego też są polecane parom, starającym się o dziecko).

 
Skład jest NPH Hard Power to zioła, które szczególnie poprawiają sprawność seksualną, jakość nasienia oraz zmniejszają objawy związane z przerostem gruczołu krokowego (prostaty). Dodatkowo, poprawiają przepływ krwi oraz podwyższają poziom naturalnego testosteronu.
Warto podkreślić, że dzięki zawartości Chińskiego Żen-Szenia, impotencja przestaje być problemem już po krótkim czasie stosowania.
Pamiętaj, że zmaganie się z impotencją nie jest niczym wstydliwym. W dodatku, nie jesteś jedynym, zmagającym się z tymi zaburzeniami.

 
Koniecznie zajrzyj do Markowa Apteka Pharmacy, sięgnij po produkty firmy GAIA i zacznij znów cieszyć się życiem intymnym.
Zapraszamy!