Produkowany głównie w jądrach testosteron odgrywa ważną rolę w rozwoju i podtrzymywaniu wielu męskich cech fizycznych, jak:
· Popęd seksualny, produkcja nasienia,
· Utrzymanie właściwej masy mięśniowej i siły mięśni,
· Rozkład tkanki tłuszczowej i masy kostnej.
Z wiekiem poziom testosteronu u mężczyzn stopniowo się obniża i jest to zjawisko naturalne.

 
Niedobór testosteronu u mężczyzn może oznaczać zaburzenie funkcji seksualnych, spadek libido, trudności z produkcją nasienia. Niski testosteron to także większe ryzyko wystąpienia objawów podobnych do menopauzy – uderzeń gorąca, zmęczenia, rozdrażnienia.

 
Pojawia się większe ryzyko rozwoju osteoporozy. Leczenie niskiego poziomu testosteronu polega na podawaniu tego hormonu w postaci plastrów lub żelu.

 
Niestety, niedobór testosteronu w dalszym ciągu pozostaje wstydliwym tematem. Wielu panów nie chce rozmawiać o swoim problemie ani z lekarzem, ani z członkami rodziny. Problem narasta, panowie nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Na szczęście, istnieją metody na podwyższenie poziomu cholesterolu bez konieczności sięgania po leki na receptę, we wczesnym etapie dolegliwości.

 
Należy pamiętać, że jeśli objawy się utrzymują, ntrzeba udać się do lekarza.

 
Jednym z produktów, który okazał się być niezwykle pomocny dla wielu osób, zmagających się z niskim poziomem testosteronu, jest „Testosterone Support” produkowany przez firmę „Only Naturals”.
Jest to produkt naturalny, oparty na bazie ziół oraz aminokwasów.

 
W składzie znajdziemy:
1. Ekstrakt z kozieradki.
Podstawowe działanie kozieradki to: przeciwdziałanie łysieniu, korzystny wpływ na układ trawienny, poprawę libido, a nawet zwiększenie testosteronu.
Obniża poziom glukozy we krwi zwiększając jej przenikanie do komórek, kostnej i łącznej właściwej.

 
2.Kozie ziele, znane również jako horny goat.
W medycynie chińskiej horny goat weed jest używany jako lek na niskie libido i zaburzenia erekcji. Jeden z testów pokazał, że ponad siedemdziesiąt procent badanych odczuło wzrost libido oraz ogólną poprawę w sferze seksualnej.

 
3. TRIBULUS TERRESTRIS
Jest afrodyzjakiem stosowanym od wieków w medycynie ludowej. Preparat stanowi wyciąg z rośliny Puncturevine, znanej także jako Tribulus Terrestris. Stymuluje bezpośrednio przysadkę mózgową do większej produkcji hormonu luteinizującego, który działa na jądra pobudzając je do syntezy własnego testosteronu.

 
4. Arginina
Arginina jest aminokwasem, który występuje w pokarmach oraz w naszym organizmie. Znaczenie tego aminokwasu jest szczególnie istotne dla mężczyzn, zmagających się z zaburzeniami erekcji oraz niskim poziomem testosteronu. Arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. Sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję.
Główne obszary działania l-argininy to:
· Stymulacja produkcji hormonu wzrostu;
· Zwiększenie masy mięśniowej;
·Zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakrzepów czy udarów;
·Skrócenie czasu rekonwalescencji po ataku serca.

5.Niacyna
Niewielkie dawki tej witaminy z grupy B kontrolują poziom cholesterolu i zapobiegają miażdżycy oraz mogą stanowić pomoc w leczeniu zaburzeń erekcji (w związku z tym, że zwiększają przepływ krwi).

 
Drodzy Panowie, poziom testosteronu spada wraz z wiekiem. Mogą się pojawić takie objawy jak łysienie, czy zaburzenia potencji.
Nie zwlekaj, tylko sięgnij po lek, który może Ci pomóc!
Zapraszamy do Markowej!