Zdrowe, pogodne oraz wesołe Święta Wielkanocne. To jest dokładnie to, czego każdy z nas pragnie teraz najbardziej.

 
Rzeczywistość zazwyczaj wygląda tak, że zaangażowani w przedświąteczne aktywności, zapominamy zupełnie o tym, co jest najważniejsze. Nasze dobre samopoczucie, odżywianie oraz relaks.

 
Już niedługo, siądziemy przy świątecznym, „bogatym” stole, aby spędzić czas z rodziną oraz rozkoszować się pysznymi, tradycyjnymi potrawami.
No właśnie… Świąteczne pyszności. Pamiętajmy, że aby w pełni cieszyć się wolnym czasem oraz doskonałym smakiem wielkanocnych posiłków musimy zadbać o kondycję naszego układu pokarmowego oraz wspomóc trawienie.

 
Nie od dziś wiadomo, że wielu ludzi zmaga się z nietolerancją pewnych składników pokarmowych, dyskomfortem trawiennym, wzdęciami, refluksem żołądkowo-przełykowym oraz wieloma innymi dolegliwościami związanymi z układem pokarmowym.

 

W związku ze zbliżającymi się świętami oraz dostępnością szerokiej gamy produktów ułatwiających trawienie, tym samym przynoszących nam ulgę i ułatwiającym życie codzienne, warto się przyjrzeć serii „Digest Smart” firmy Renew Life.
Dostępne jest wiele produktów, jednak na szczególną uwagę zasługują:
DIGEST SMART.
Niezastąpiona pomoc dla wszystkich tych, którzy zmagają się z nietolerancją pokarmów lub ich składników takich jak: laktoza, gluten, kazeina czy fenol.

 
Objawy tych dolegliwości mogą dotyczyć układu pokarmowego, oddechowego oraz skóry. Najczęściej występujące objawy to mdłości, zaparcia, wzdęcia, biegunka, wysypka, kaszel, nadprodukcja śluzu i utrudnione oddychanie.

 
Żeby zapobiec tym dolegliwościom nasz organizm produkuje enzymy, które mają za zadanie „strawić” dany składnik pokarmowy i przemienić go w energię. U niektórych osób, system enzymatyczny nie jest sprawny w 100 proc., tym samym organizm nie produkuje odpowiedniej ilości enzymów trawiących pokarm. Tutaj problem się zaczyna, ale również może się szybko zakończyć. Dlaczego? Ponieważ produkt „Digest Smart” dostarcza nam komplet NIEZBĘDNYCH enzymów, które są jednoczenie niezwykle łagodne dla naszego przewodu pokarmowego, gdyż ich źródłem są rośliny.

 
Zażywając ten środek, możemy wreszcie swobodnie jeść to, na co mamy ochotę. Enzymy, wchodzące w skład tego środka to: amylaza, trawiąca cukry; lipaza rozkładająca tłuszcze; proteaza – proteiny (białka) oraz celuloza trawiąca włókna roślinne oraz papaina i pektynaza.
Dodatkowo, wyciąg z rodioli działa relaksująco i przeciwstresowo. Dzięki temu nasz organizm nie jest obciążony i trawienie przebiega szybciej i skuteczniej.

 
Jeśli jesteś jedną z osób zmagających się z nietolerancją pokarmów i pragniesz wreszcie jeść normalnie i cieszyć się życiem, sięgnij po ten właśnie środek. Jest on niczym cement, wypełniający szczeliny w jezdni. Uzupełnia to, czego nam brakuje, czego nie produkuje nasz organizm, uniemożliwiając tym samym zjedzenie posiłku bez nieprzyjemnych dolegliwości.

Mówi się, „święta… święta i po świętach”. Powtarzamy tę sentencję co rok, jednak niezmiennie cieszymy się na ten właśnie czas.
Korzystając z okazji, zadbajmy o nas samych, zapewnijmy sobie czas spokoju i radości, bez męczących dolegliwości i nieprzyjemnych objawów.
Zacznijmy dziś, zaopatrzmy się w jeden z produktów, zawierających enzymy, przygotujmy się na świąteczne pyszności i… KONTYNUUJMY DOBRĄ PASSĘ RÓWNIEŻ PO ŚWIĘTACH.
Dla nas samych, dla naszej przyjemności
i całkowitego relaksu.

 

Życząc wspaniałych, rodzinnych
i niezakłóconych niczym Świąt Wielkanocnych MARKOWA APTEKA PHARMACY pragnie również zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie
każdego czytelnika „Kuriera Plus” oraz informuje, że pracownicy naszej apteki służą pomocą codziennie
i każdemu.
Wesołych Świąt!