Foto: Zen Mood

Foto: Zen Mood

Otwieramy oczy i… natychmiast chcemy je zamknąć… Podobno winne jest słońce, a raczej jego brak. Zabarykadowało się za chmurami. To niedobór światła słonecznego i brak witaminy D tak źle na nas działa. Najpierw apatia, zmęczenie, później nagłe napady złego humoru. Chandra.

Mimo, że wiosenne dni są coraz dłuższe i cieplejsze, zmiany pogody, których nie unikniemy, potrafią negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz ogólną kondycję.

Na przełomie zimy i wiosny wielu z nas skarży się na brak energii i ogólne osłabienie. Przyczyną może być niedostatek witamin spowodowany brakiem świeżych owoców oraz warzyw, niedotlenienie organizmu związane z przebywaniem w zamkniętych pomieszczeniach i brak ruchu na świeżym powietrzu.

„Winny” jest także niedobór słońca, na co każdy z nas jest wrażliwy. Istnieje wiele sposobów na pokonanie takiego zmęczenia. Nie zawsze jednak pomogą. Uczucie znużenia, brak energii do życia mogą być sygnałem choroby, choćby anemii lub cukrzycy. Towarzyszą im jednak dodatkowe objawy, na które warto zwrócić uwagę.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli pragniemy poczuć się lepiej, dodać sobie energii musimy zadbać o prawidłową i zbilansowaną dietę, aktywnośc fizyczną, odpowiednią ilość godzin snu oraz znaleźć sposób na walkę ze stresem.

Niejednokrotnie jednak, jesteśmy zmuszeni do sięgnięcia po suplementy, które zminimalizują stres, poprawią nasze samopoczucie i dodadzą energii.

Jednym z takich rewelacyjnych prpduktów jest „Zen Mood” firmy Zen Life Supplements.
Jeśli doskwiera Ci przesilenie wiosenne, jesteś zmęczony, osłabiony, drażliwy, masz problemy z koncentracją, czy doskwiera Ci złe samopoczucie, koniecznie zajrzyj do Markowa Apteka Pharmacy i poproś o ten produkt.

Skuteczność tego produktu polega na połączeniu naturalnych składników z aminokwasami, które występują w układzie nerwowym. Dzięki temu, uzyskujemy kompleks, który pobudza nasz organizm oraz ułatwia koncentrację.

W skład „Zen Mood” wchodzą:

  • L-tryozyna, która jest budulcem dla kilku ważnych substancji chemicznych w mózgu, znanych jako neuroprzekaźniki. Najważniejsze z nich obejmują epinefrynę, noradrenalinę, i dopaminę. Zwiększenie stężenia tych substancji może prowadzić do zwiększenia fizycznej i mentalnej energii, zwiększenia czujności i lepszej koncentracji. Dopamina jest również bardzo zaangażowana w regulowaniu nastroju.
  • L -Karnityna: przez niektórych jest zaliczana do grupy aminokwasów, przez innych z kolei do substancji witaminopodobnych. L-Karnityna jest związkiem organicznym niezbędnym do życia, odpowiedzialnym za transport i spalanie kwasów tłuszczowych, w znacznych ilościach występuje w mięśniach. L-Karnityna jest również odpowiedzialna za przetwarzanie glukozy, co sprawia, że odgrywa ważną rolę u osób chorych na cukrzycę.
  • 5-HTP: Serotonina to bardzo ważny hormon wydzielany w podwzgórzu. Pełni rolę neuromediatora, czyli „posłańca” organizmu, który przekazuje informacje pomiędzy komórkami mózgowymi. Działa antydepresyjnie i reguluje pracę układu pokarmowego.
  • Winpocetyna: Pobudza krążenie mózgowe, usprawnia zdolności koncentracji oraz myślenia, oddatkowo uspokaja i wycisza.
  • Znajdziemy tutaj również wyciąg z dziurawca oraz zioła rodioli, które uspokajają oraz poprawiają nastrój.

Koniecznie wstąp do Markowej i sięgnij po „Zen Mood”. Poczujesz się lepiej już po kilku dniach. Zapraszamy!